Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 sierpnia 2021

,,Słońce po burzy" Robyn Carr

,,Słońce po burzy" Robyn Carr to pierwszy tom serii Virgin River, którego ekranizację można oglądać też na Netflixie.


Mel nie mogła otrząsnąć się po śmierci męża. Dawne miejsce zamieszkania, praca, otoczenie - to wszystko przypominało jej o tym co miała i straciła z dnia na dzień. Postanowiła całkowicie odmienić swoje życie i przeprowadzić się do Virgin River, gdzie miała pracować jako położna. To, co zastała na miejscu nie odpowiadało jednak zdjęciom z ogłoszenia o pracę. Czy Mel miała zamiar się poddać? Virgin River miało okazać się dla niej zapadłą dziurą czy szansą na nowe, lepsze jutro już bez zmarłego męża?

Nie miałam okazji zapoznać się jeszcze z serialem, dlatego nie będę się na jego temat wypowiadać. Już od samego początku przenosimy się do miejsca, gdzie jest sielsko, ale też mało co działa - fryzjer jest w jednym z garażów, karetka rzadko tam docierała, nie było jakichś rozrywek, a życie w Virgin River było zadziwiająco tanie. Można by się spodziewać, że Mel, która przybyła tam z wielkiego świata, nie do końca odnajdzie się w nowych warunkach. Jak rzeczywiście było?

Robyn Carr stworzyła powieść opartą na małej społeczności, w której każdy jest dla każdego uprzejmy, jednak to nie znaczy, że nie mają swoich tajemnic, bolączek, czy bolesnej przeszłości. Od samego początku można wciągnąć się w losy tej uroczej, zgranej społeczności, przy okazji szukając rodziców dopiero co urodzonego dziecka, podrzuconego do doktora. Fabuła jest płynna, czyta się lekko i z zainteresowaniem. Na pewno skuszę się też na wersję serialową. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

14 komentarzy:

 1. Lubię książki, których akcja osadzona jest w małej, zamkniętej społeczności. Zapisuję sobie tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie zabrałam się nawet za pierwszy tom, a tu już drugi można czytać. Chciałoby się wydłużyć dobę na pasję czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedIalam, ze to jest na podstawie ksiazki. No ale jakoa sama historia mnie niw urzekla :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fabuła wydaje się naprawdę interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawa, do jakiego gatunku zalicza sie ta seria. Czy to raczej obyczaj?

  OdpowiedzUsuń
 6. Strasznie późno odkryłam, że ten serial jest na podstawie książki. Nie widziałam go, ani na razie nie czytać powieści.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam pojęcia,że serial jest oparty na książce a oglądam go od początku. Serdecznie Ci polecam ze względu na jego spokojny rytm ale I urocza scenerie, zekranizowany w cudownych miejscach. Ciekawa też jestem czy Twoje wyobrażenie głównych bohaterów będzie odpowiadać filowym postaciom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te urocze serialowe scenerie natychmiast mnie przyciągają, podkręcają wyobraźnię, ale najpierw spotkanie z książką. :)

   Usuń
 8. Z ciekawości mogłabym przyjrzeć jej się bliżej i serialowi także.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno warto zwrócić uwagę na ten tytuł i serial.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obejrzałam tylko pierwszy odcinek serialu i wprawdzie nie powalił mnie na kolana, ale pogodnie nastawia do życia. Nie wiedziałam, że jest ekranizacją książki...

  OdpowiedzUsuń
 11. Wersja serialowa całkiem mi odpowiada, więc mam nadzieję, że papierowa też mnie wciągnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. ja jakoś ostatnio w ogóle nie oglądam seriali, dlatego raczej skusiłabym się tylko na książkę :-)

  OdpowiedzUsuń