Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 14 sierpnia 2021

,,W ciemnościach" Ada Tulińska

,,W ciemnościach" to najnowsza powieść Ady Tulińskiej, która ukazała się na naszym rynku. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.     

Nie będę ukrywała, że na dzień dzisiejszy śmiało mogę powiedzieć, że jestem wierną fanką twórczości Ady Tulińskiej, która debiutowała całkiem niedawno ,,Dotykiem Północy". Ogromne wrażenie wywarła na mnie jej seria mafijna, od której nie potrafiłam się oderwać. Niemniej interesujący okazał się wydrukowany w czerwcu ,,Bodyguard", typowo wakacyjna historia, wydana także w serii ,,Niegrzeczne książki", która sugeruje podgrzanie emocji, których nie zabrakło. A jak wypadła jej najnowsza publikacja, czyli ,,W ciemnościach"? Od momentu, gdy ukazała się zapowiedź, wiedziałam, że koniecznie sama będę chciała się przekonać, co Ada Tulińska przygotowała dla swoich czytelników. Przekonajmy się. 

Życie rodziny Dąbrowskich układało się pomyślnie. Zaciągnięty kredyt nie ciążył, dzieci chodziły do prywatnych szkół, a gabinet stomatologiczny Pawła się rozwijał. Także kontakty z żoną Katarzyną mimo upływu lat były namiętne. Tak było do czasu, gdy wracając z randki ojciec rodziny nie otrzymał wiadomości, że frank drastycznie wzrósł, podobnie jak ich kredyt. Chwila nieuwagi i życie Oliwii i jej brata Dominika uległo diametralnej zmianie.

Autorka pokazuje stratę, jaką ponieśli główni bohaterowie książki. Na pewno nie było im łatwo się pozbierać po tak tragicznych wydarzeniach, jednak pełnoletnia Liwia robiła wszystko, by jej dorastajacemu bratu niczego nie zabrakło. Nieoczekiwanie w życiu kobiety pojawia się Maksymilian Flens, który nie chce pokazywać swojej twarzy. Dlaczego? Jaką tajemnicę skrywa i czy ujrzy światło dzienne?

Muszę przyznać, że nie mogłam doczekać się lektury najnowszej powieści Ady Tulińskiej i nie zawiodłam się na niej. Zakończenie jednak sprawia, że pozostajemy z pytaniem co wydarzy się dalej. Pisarka w mediach społecznościowych zdradziła, że ukaże się kontynuacja, jednak nie jest jeszcze znana dokładna data jej premiery. Nie mogę się doczekać, gdyż ,,W ciemnościach" to słodko-gorzka powieść, która poruszy wiele strun. Gorąco polecam i wyczekuję dalszych losów Oliwii i Maksymiliana!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

18 komentarzy:

 1. Czytałam tylko jedną książkę tej autorki. Jestem ciekawa tego wydania, skoro ma być kontynuacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jest to historia dla mnie, ale wiem komu by się spodobała, także na pewno polecę :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na kolejną część i biorę sie za czytanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam tej książki, autorki też nie znam - kiedyś nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam ostatnio gdzieś w sklepie, ale jakoś mnie nie skusiła :D
  https://rilseeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. nie jest to książka dla mnie, ale wiem kto byłby zadowolony z lektury :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie czytałam książek tej autorki, ale moje koleżanki bardzo sobie chwaliły jej twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 8. W jakich okolicznościach pojawia się Maksymilian, jeśli nie pokazuje swojej twarzy? Ma jakieś fejkowe konto na fb? :) Pachnie stalkerskim wątkiem!

  OdpowiedzUsuń
 9. Z ciekawością zakupie tą pozycję, twoja recenzja tak mnie z elektryzowała, że chcę wiedzieć wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba zapowiedzi Bodyguarda gdzieś widziałam, ale tej ani innych książek autorki już nie. Niestety nie jest to gatunek, po który lubię sięgać, ale musiałabym sprawdzić, bo czasem autorki mnie pozytywnie zaskakują.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sama nie wiem czy jestem przekona do tej pozycji. Moje jednak sięgnę po nią. Coś mnie do niej ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Oj nie wiem kto to jest i czemu tak? Wygląda na to, że wszystkie ksiązki autorki ci przypadły. Może i ja bym się skusiła. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mogłam doczekać się premiery tej książki. Teraz niecierpliwie będę wypatrywać premiery drugiego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Brzmi ciekawie, chociaż przyznam, że nie do końca są to moje klimaty. Kiedyś jednak na pewno dam szansę pisarce.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam już kiedyś jedną książke tej autorki i pamiętam że była ciekawa. O tej wcześniej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń