Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 września 2021

,,Jeśli tylko Ty" Klaudia Bianek

  Uwielbiam twórczość Klaudii Bianek i nigdy nie mogą doczekać się, aż światło dzienne dojrzy kolejny świetny tytuł. Czy i ,,Jeśli tylko Ty" też zyskało to miano? 

,,Jeśli tylko Ty" to nowy tom serii, planowana jest kontynuacja. Już teraz zdradzę, że niezwykle się cieszę, ponieważ autorka nie rozwiązała wszystkich wątków w tej części. Agata Targosz wychowywana w patologicznej rodzinie, w której ojciec za worek treningowy miał żonę i córkę, marzyła o tym, by wreszcie uwolnić się od prześladowcy. Przepustką do lepszego i spokojnego życia jest związek, a następnie małżeństwo z 15 lat starszym Robertem, właścicielem gazety ,,Prosto", jednej z najpopularniejszych w kraju. Jako młoda stażystka zadurzyła się w przełożonym, a obecnie gra rolę przykładnej żony.

Kamil Przybora miał wiele planów, zaraz po ukończeniu szkoły zawodowej założył z kolegą firmę remontową i szło im coraz lepiej. Do czasu, aż w środku nocy jego mieszkanie odwiedzili funkcjonariusze, powiadamiając o prawie o zachowania milczenia. Niedługo później okazało się, że został oskarżony o brutalne zabójstwo Joachima Sochy, syna jednego z wpływowych polityków. Po pobieżnym procesie skazany na 25 lat, warunkowo zwolniony po 20 ostatnim na co ma ochotę to rozmowa z dziennikarzami, którzy już dawno go osądzili. 

Nie wspomniałam jeszcze, że Robert Targosz ma jedną paskudną cechę. Oprócz dominacji i grzeszków uwielbia się bogacić i nie do końca rozumie, jak inni mogli nie chcieć osiągnąć coraz większego bogactwa. Agata jest pod tym względem zupełnie inna, jednak jako polecenie służbowe otrzymuje napisanie reportażu z Kamilem Przyborą, który ma dać jej wyłączne prawo do rozmów. Czy kobieta dotrze do podobno groźnego przestępcy i czy ten zdradzi jej swoje najmroczniejsze sekrety? Klaudia Bianek z pewnością nie zostawi nas bez odpowiedzi. Ciekawie wykreowani bohaterowie, sprawa choć fikcyjna, to taka, że mogłaby wydarzyć się w prawdziwym życiu. Czy Kamil rzeczywiście jest niewinny i czy uda się to udowodnić? Targosz z pewnością zrobi wszystko, by temu pomóc.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona.

14 komentarzy:

 1. Na jakimś blogu już czytałam o tej książce. Wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z książkami Klaudii Bianek nie jest mi niestety po drodze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie czytałam książek tej autorki, ale na Instagramie widziałam sporo pozytywnych opinii

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale może kiedyś się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przygoda z twórczością tej autorki to dla mnie nadal coś, co odkładam w przyszłość. Mamy jakieś jej książki w bibliotece, chętnie nawet są wypożyczane.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjny wątek, już mi się podoba. Z chęcią przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie miałam okazji jeszcze czytać książek tej autorki, a tak książka i pewnie cała seria , wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że wątek Kamila Przybory został dobrze rozwinięty, bo odnoszę wrażenie, że bez niego jest to typowa obyczajówka nic nie wnosząca do mojego życia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaciekawiły mnie losy bohaterów, aż mam ochotę przeczytać tą książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyznam, że już trochę pogubiłam się w książkach Autorki, ale czytałam kilka tytułów spod jej pióra i bardzo mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 13. To ni moje klimaty, więc raczej nie sięgnę po tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zupelnie nie moje klimaty:) wiem jednak ko.u ja polecic.

  OdpowiedzUsuń