Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 16 września 2021

,,Obca kobieta" Magdalena Majcher

 Magdalena Majcher to autorka, która z pewnością jest już rozpoznawalna w światku czytelniczym. Tym razem powraca z prawdziwą petardą. ,,Obca kobieta" to prawdziwy hit!


Bardzo lubię zapoznawać się z książkami autorstwa Magdaleny Majcher, choć nie przeczytałam jeszcze wszystkich, które ukazały się na rynku. Ostatnio wydana ,,Mocna więź" oparta na prawdziwych wydarzeniach mocno mną wstrząsnęła. Widać, że pisarka ma doskonały warsztat pisarski i wiernie oddaje emocje, które przenoszą się także na czytelnika. O czym jednak jest najnowsza powieść pt. ,,Obca kobieta"? Weronika Tuchowska według przewidywań matki miała zostać starą panną. Po bibliotekoznawstwie, stroniąca od towarzystwa poznaje przystojnego Huberta Janczewskiego, który od razu wpada jej w oko.
 
Dość szybko jednak okazuje się, że prężnie rozwijający się zawodowo mężczyzna ma nieco ponad roczną córeczkę z nieudanego przelotnego związku. Czy Weronika mimo decyzji, że spróbuje zbudować związek z ukochanym oraz nieswoim dzieckiem, zdoła oddać Oliwi całe serce? Miłość matczyną, bezgraniczne wsparcie? A co w momencie, gdy jednak związek dwójki dorosłych ludzi się nie uda? Magdalena Majcher kierując życiem bohaterów postara się rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Dodatkowo akcję napędza tajemnica Wery sprzed lat, która cały czas definiuje jej dorosłe życie. Co to takiego? Przekonajcie się.

Wiemy już, że Magdalena Majcher nie boi się trudnych tematów. Zaraz obok lekkich i przyjemnych publikacji co jakiś czas spuszcza na czytelnika ,,bombę", która przewartościowuje nasze życie. Stawiamy się w sytuacji Weroniki, ,,obce" dziecko, praktycznie nie znające biologicznej matki wychowywane przez ojca i dziadków. Czy Oliwia odważy się wpuścić i zaakceptuje Tuchowską w swoim życiu? Muszę przyznać, że ,,Obca kobieta" to niezwykle poruszająca historia patchworkowej rodziny, gdzie przeszłość przeplata się z teraźniejszością, a po ostatnim zdaniu kołacze się w głowie myśl: ,,dlaczego to już koniec...?". Niech to zdanie będzie najlepszą rekomendacją tego tytułu.

Za książkę dziękuję wydawnictwu W.A.B.

14 komentarzy:

 1. Czytałam kilka innych książek autorki, jestem też bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już sama okładka kusi niesamowicie.

  OdpowiedzUsuń
 3. to zdanie jest najlepszą rekomendacją, sama nie wiem, czy sięgnę, ponieważ temat dla mnie trochę za ciężki, ale wiem komu polecę

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało ci się zainteresować czytelnika tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorka potrafi tworzyć ciekawe pozycje. Widzę, że tak jest w tym przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam oko na tę książkę. Myślę, że temat rodziny może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta książka byłaby fajnym przerywnikiem w czytaniu romansów, które najbardziej lubię

  OdpowiedzUsuń
 9. myślę, że ta książka, bardzo by mnie wciągnęła i zaciekawiła, temat nie jest łatwy ale takie właśnie jest życie

  OdpowiedzUsuń
 10. Przedstawiony wątek w tej książce mi odpowiada, okładka też niczego sobie.

  OdpowiedzUsuń
 11. A wiesz ze ja nie czytałam ani jednej książki tej autorki 😱🙊 trzeba nadrobić!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie czytałam jeszcze żądnej książki tej autorki i chyba prędko się to nie zmieni. Nawet dziecko Huberta rzucone do fabuły niczym bomba, nie robi na mnie większego wrażenia. Podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze nie znam twórczości tej autorki. Fajnie, że ta książka ci się podobała.

  OdpowiedzUsuń