Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 września 2021

,,Papierowa róża" Diana Palmer

 ,,Papierowa róża" Diany Palmer to przepiękna historia miłosna, z którą zapoznałam się w ostatnim czasie.

Diana Palmer to jedna z tych pisarek, która w swoim dorobku ma już niezliczoną ilość powieści. Sama postanowiłam skusić się na wznowienie ,,Papierowej róży" wydanej nakładem wydawnictwa Harper Collins. Główną bohaterką staje się Cecily Peterson, którą poznajemy we wspomnieniach, kiedy miała 17 lat i jej ojczym po śmierci matki próbował ją zgwałcić. Ratunkiem okazał się starszy od niej Tate Winthrop z plemienia Lakotów, który znalazł anonimowego darczyńcę, który fundował bohaterce stypendium przez kolejne lata nauki. Jaka była prawda?

Muszę przyznać, że niezwykle przyjemnie spędziłam czas z tą historią. Z jednej strony Cecily, niewinna, bojąca się kontaktów z mężczyznami, potrafiąca zaufać tylko Tate'owi. Z drugiej on, przekonany o kontynuacji swoich indiańskich korzeni, które chce za wszelką cenę przedłużyć z kobietą czystej krwi. Nie dopuszcza do siebie myśli, choć pozornej, by mógł stworzyć z Cecily szczęśliwy, kochający się dom, tym bardziej, że i jego ojczym do aniołów nie należał. Bohater jednak sobie, a życie sobie. Czy losy Cecily i Tate'a jednak dadzą sobie szansę na połączenie?

Diana Palmer stworzyła całkiem niezobowiązującą lekturę, idealną na ten schyłek lata, w której przy okazji poznajemy trochę kulturę Indian, dowiadujemy się o muzeach, które są poświęcane historii i reliktom konkretnych plemion. Mam nadzieję, że to nie tylko wymysł autorki, ale fakt, że gdzieś tam w świecie się o nich pamięta. Ciekawie wykreowani bohaterowie, tajemnice z przeszłości skutecznie zachęcają, by sięgnąć po ten tytuł. Serdecznie polecam! 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

14 komentarzy:

 1. Podoba mi się poruszenie tematyki Indian i różnych plemion, chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tematyce, którą porusza książka nie wiem zbyt wiele, więc chętnie sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszak czytanie rozwija horyzonty, jak to mówią. Ja sama czuje się zaintrygowana tematami, które porusza autorka w swojej książce.

   Usuń
 3. Pomimo, że książka zaliczana jest do tych lekkich, to można się czegoś z niej dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. swojego czasu często sięgałam po taką tematyką, może trochę mroczniejszą, ale i tak z sentymentu bym się skusiła :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczytywałam się w Dianie Palmer jako nastolatka, teraz też lubię sięgnąć po jej książki. Szybko i przyjemnie się je czyta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie spotkałam się jeszcze z książkami tej autorki. Myślę ze ta książka by mi się spodobała bo fajna jest recenjza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę ze dzięki recenzji można ją przeczytać. I ja właśnie tak zrobię, jestem jej ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 8. Autorka potrafi tworzyć ciekawe pozycje i każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam pozycję tej autorki, z chęcią przeczytam kolejną książkę jej autorstwa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nie znam twórczości tej autorki i na razie mnie do jej książek nie ciągnie.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękna książka i na pewno nie może zabraknąć jej na mojej półce. Nie miałam pojęcia, że to wydawnictwo posiada także pozycje dla dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie spotkałam się jeszcze z twórczością tej autorki. Okładka piękna i teść również wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń