Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 października 2021

,,Niebezpieczni mężczyźni" Praca zbiorowa

,,Niebezpieczni mężczyźni" Praca zbiorowa otrzymana z Taniej Książki, idealnie sprawdzi się w ramach czytelniczego przerywnika. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.      

Antologie są cudowne w tym zakresie, że dzięki kilkunastu, często kilkudziesięciu stronom mini historii mamy szansę zapoznać się z nowym stylem, poznać inne opowiadania stworzone przez ulubionych pisarzy. ,,Niegrzeczni chłopcy" to dla mnie nowe literackie doświadczenie, ponieważ wymienionych autorów praktycznie nie znam i nie wiem, czego mogę się po nich spodziewać. Wszystkie historie stworzone przez K. C. Hiddenstorm, Ludkę Skrzydlewską, Paulinę Zalecką, Camille Gale, Karolinę Jurgę, Sandrę Robins, Monikę Skabarę, Agatę Sobczak, Nanę Becker, E. Raj są niezwykle wciągające. Nie mają one jednolitej linii fabuły, dzieją się w różnych krajach i sceneriach. Tym, co je wszystkie łączy są niegrzeczni chłopcy. 

Na uwagę zasługuje opowiadanie napisane przez Monikę Skabarę, przedstawiające historię biznesmena, który od czasu do czasu lubi udać się do klubu ze striptizem, gdzie spotyka tajemniczą nieznajomą, która od razu wpada mu w oko. Okazuje się, że jego oddana asystentka musi ze względów zdrowotnych pójść na zwolnienie, a na swoje miejsce poleca krewną. Jak wielkie jest zaskoczenie, gdy okazuje się, że bohaterowie już się znają... Równie interesująca jest historia stworzona Sandrę Robins, dotycząca człowieka, który nie ma ludzkich cech, a jego ciało niezwykle szybko się regeneruje. Pani doktor jest przeciwna działaniu i poddawaniu go tylu eksperymentom, jednak jej ojciec ma plan znaleźć lek na raka, na którego umarła jego żona. Czy Fifi zaryzykuje i uwolni ,,potwora"?

Muszę przyznać, że niezwykle przyjemnie spędziłam czas także z historią stworzoną przez Ludkę Skrzydlewską, dotyczącą ochroniarza i mafijnych porachunków, w które wplątał się były mąż bohaterki. Super była też historia napisana przez Camille Gale, dotycząca znów zemsty na siostrze Davidego, gdzie przyjaciel nie zawsze musiał nim być. Nie ma złych opowiadań, wszystkie są utrzymane na równym, wysokim poziomie. Można czytać je wyrywkowo, super miło zagłębiałam się w kolejne historie stworzone przez autorki. Polecam, sprawi, że uśmiech zagości na Twojej twarzy niejeden raz.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

17 komentarzy:

 1. Lubię takie wciągające książki z opowiadaniami, więc będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za tego typu książkami, ale o gustach się nie dyskutuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze , że fajnie spędziłaś czas z książką. Fabuła rzeczywiście ciekawa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak to jest bardzo ważne, bo nawet jak na się nie podoba można komuś polecić :-)

   Usuń
 4. Zbiory opowiadań pozwalają poznać twórczość nowego autora i za to je lubię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie wciągające książki z opowiadaniami

  OdpowiedzUsuń
 6. Od xzasu do czasu lubie taki krotkie dormy :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Do antologii mam mieszane uczucia, czasami opowiadanie pozostawia u mnie pewien niedosyt.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. nie mój klimat, ale na pewno rozgrzeje nie jedną fankę takich historii :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem czy przypadłaby mi do gustu. To chyba jednak nie do końca moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam bardzo podobnie, mogłabym dać szansę tej książce, ale nie wiem, czy znajdę dla niej czas

   Usuń
 10. Kiedyś lubiłam antologie, potem faza na nie mi minęła.

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka nie trafi w moje ręce, nie przepadam za takimi klimatami, ale najważniejsze, że Tobie się podobała, że opowiadania miały w sobie to coś, co sprawiło, że miło się je poznawało. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Osobiście nie przepadam za opowiadaniami, ponieważ są dla mnie za krótkie i za szybko się kończą, nie ma czasu na odpowiednie rozwinięcie i gdy historia zaczyna się rozkręcać to już musi się skończyć, ale fajnie, że miło spędziłaś przy niej czas. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 13. Ogólnie lubię opowiadania, chętnie wypożyczam wszelkie antologie jednak zdecydowanie bardziej sięgam po jakiejś lekkie obyczajowe :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo lubię niegrzeczne książki, a połączenie opowiadań tak wielu autorek gwarantuje, że będzie to coś niezwykłego. Z przyjemnością sięgnę po ten tytuł, jak tylko znajdę czas.

  OdpowiedzUsuń