Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 26 listopada 2021

,,Will" Will Smith

Zazwyczaj sięga się po pozycje o życiu ludzi, których kojarzymy ze świata medialnego. Możemy także zrobić wyjątek i poznać nową osobę, m.in. za sprawą książki  ,,Will".


Will wychowywał się w rodzinie, w której ojciec starał się trzymać pieczę nad wszystkim, niezależnie od pogody, choroby, czy stanu samopoczucia. Razem z bratem musieli zajmować się ścianą z cegieł. will nie widział w tym wielkiego sensu, jednak dopiero tata wytłumaczył mu, że nie można skupiać się tylko na samym procesie, a właśnie na celu, w którym się to robi. Od tamtej pory autor zupełnie inaczej zaczął patrzeć na celowość swojej pracy. Pozycja skupia się na życiu Willa Smitha, od którego w pewnym momencie wyprowadziła się matka i brat, zamieszkał z kuzynem, a on sam postanowił zrobić sobie roczną przerwę zanim uda się na studia.

Publikacja napisana jest przystępnym językiem i na pewno osoby, które miały już styczność z producentem, muzykiem i człowiekiem, który ma zróżnicowaną karierę artystyczną z pewnością świetnie odnajdą się w tym wydaniu, czytając o osobie, która z nieszczęśliwego życia uczyniła tak wielką przemianę. Życie Willa nie było usłane różami, jak każdy człowiek miał także wzloty i upadki, pewnie nie ze wszystkich wychodził obronną ręką, jednak każda sytuacja czegoś nas uczy. Podobnie było także z tym producentem. 

,,Will" Willa Smitha to 500-stronicowa publikacja, w której nie brakuje zdjęć na białym tle i kolorowych. Całość zamyka się zgrabną klamrą, w której autor wspomina także o swoim ojcu. Mimo czasem poruszanych trudnych tematów książkę czyta się przystępnie, lecz, tak jak już wspominałam, jest to raczej pozycja dla osób, które znają lub chcą zgłębić życiorys Willa Smitha. 

16 komentarzy:

 1. podoba mi się jako aktor, świetnie wypada w filmach. nie ciągnie mnie jednak do książki o nim samym

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie czytam książek biograficznych, jednak tego aktora bardzo lubię i chętnie bym się o nim więcej dowiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miga mi ta książka w sieci i chociaż nie przepadam za biografiami, ten akurat aktor mnie zaintrygował na tyle, że bym chetnie sięgnęła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się podoba w nim to, że potrafił publicznie przyznać się do błędów i wyciągnąć z nich naukę

   Usuń
 4. Myślę, że warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię go jako aktora i człowieka, także chętnie bym o nim przeczytała

  OdpowiedzUsuń
 6. Biografie zdecydowanie nie są dla mnie. Myślę, że każdy ma swoje ulubione gatunki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile biografii przeczytałam. Nie przepadam za nimi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię tego aktora oglądać na ekranie. Co prawda ma dziwne poglądy i wierzy w dziwne rzeczy, ale aktorem jest świetnym.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak słyszę 500 stron to jeste przerażona ale z racji że są tutaj ilutmstrqcje to już trochę zmieniam nastawienie
  Ja unikam biograffii

  OdpowiedzUsuń
 10. Miłośnicy jego gry aktorskiej, akurat niestety ja do nich nie należę, z pewnością chętnie poznają zwykły portret Willa. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawa okładka oraz recenzja, ale to niestety zupełnie nie moje klimaty 🙂

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię tego autora, więc może i po książkę sięgnę :) Od siebie polecam świetną powieść fantasy "Pani siedmiu bram".

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam biografie, a na tę bardzo czekałam, ponieważ uwielbiam aktora. Jest naprawdę świetna i mocna! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że w obliczu obecnych wydarzeń warto się zapoznać z biografią tego aktora. Patrycja

  OdpowiedzUsuń