Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 grudnia 2021

,,Miłość za milion dolarów" Katy Evans

    Otrzymane z Taniejksiazki.pl ,,Miłość za milion dolarów" to moje kolejne spotkanie z twórczością autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Odnosząca sukcesy Elizabeth Banks teoretycznie ma wszystko, o czym może tylko zamarzyć przeciętny człowiek. Uznanie współpracowników, niekończące się pokłady pieniędzy, najnowsze ubrania oraz... szansę na awans na dyrektora rodzinnej firmy Banks Ltd. Niestety, jest jeden poważny problem, który ją blokuje. Stosunek ojca do jej działań. Wychowywana jest tylko przez ojca, ponieważ kiedy miała kilka lat, matka znalazła innego partnera, który wymaga od niej nie mniej niż od siebie. Lizzy postanawia udowodnić mu, że świetnie zna firmę. Postanawia wypromować nową serię garniturów, promując ją znaną twarzą. Niestety, wszyscy ci piękni faceci odmawiają. Nieoczekiwanie jednak w podrzędnym barze odkrywa jego.

Jimmy Rowan to mężczyzna, którego ksywka Nieustraszony nie wzięła się znikąd. Razem z bratem nagrywają kaskaderskie filmiki, w których podejmują rzucone przez widza wyzwanie w zamian za otrzymanie konkretnej sumy pieniędzy. Nie są to bynajmniej tysiące, razem setki, które pozwalają na jako takie przeżycie. Jimmy bardzo dba o brata, którego prześladują koledzy w szkole. Nieoczekiwana oferta Elizabeth, by uczynić z niego twarz nowej kolekcji garniturów w zamian za milion dolarów sprawia, że długo nie zastanawia się nad odpowiedzią. Nieoczekiwanie jednak sprawy zaczynają przybierać zupełnie inny obrót, niżby sobie tego życzyli.

Katy Evans dała się poznać czytelnikom m.in. z takich serii, jak Real, czy Manwhore. Bohaterowie są barwnie wykreowani. Tym razem okazuje się, że za pieniądze nie można wszystkiego kupić. Lizzy musi nauczyć się żyć, a nie tylko osiągać założone cele. Jimmy zaś sprawdzi, czy pieniądze dają szczęście i zaspokajają wszystkie potrzeby. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą publikacją. Może nie pochłonęła mnie na tyle, żebym nie mogła odłożyć jej na bok przed przeczytaniem, jednak zapadła mi w pamięci na dłuższą chwilę, a to już wiele znaczy. Warto dać szansę tej historii, jeśli szukacie nieoczywistego romansu, polecam. Na pewno nie będzie to stracona szansa na poznanie fascynującej fabuły.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

12 komentarzy:

 1. Uwielbiam książki tej autorki. Ma świetne pióro, dzięki czemu jej historie wciągają na długie godziny.

  OdpowiedzUsuń
 2. książka zupełnie nie dla mnie, ale na pewno znajdzie spore grono odbiorców :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukam ostatnio czegoś lekkiego i mało wymagającego... Dlatego chętnie się skuszę na tę pozycję, bo wydaję się ciekawa i wciągająca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co widać, to idealna propozycja właśnie na taki relaks :-)

   Usuń
 4. Brzmi przyjemnie. Jeżeli nadarzy się okazja, to na pewno dam książce szansę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio z takich książek przerzuciłam się na kryminały i thrillery, więc jakoś nie do końca czuję się zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio słyszałam o grupie youtuberów, którzy rzeczywiście robią takie ryzykowne, kaskaderskie filmiki za kasę. Choć raczej romansów nie czytuję, to może bym się skusiła.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może kiedyś znajdę czas dla tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię romanse, głównie takie historię czytam więc myślę że dogadalabym się z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 9. Język autorki jak dla mnie jest dość specyficzny, co z pewnością wyróżnia ją na rynku wydawniczym. Akurat tej książki nie czytałam jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Upoluję sobie tę książkę na Legimi :) bo w sumie dawno nie czytałam książek tej autorki, a lubię takie historie

  OdpowiedzUsuń