Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 stycznia 2022

,,Pasierbica gangstera" Monika Magoska-Sugar

  Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Pasierbica gangstera" to moje pierwsze dłuższe spotkanie z twórczością Moniki-Magoskiej-Sugar. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni

Próbkę możliwości Moniki Magoskiej-Sugar miałam okazję poznać przy okazji opowiadania w antologii ,,Niegrzeczne książki". Tym razem przyszedł czas na pierwszy tom nowej serii, czyli ,,Pasierbicę gangstera". Mówi się, że piekło i szatan czekają na grzeszników i niegodziwców. Tymczasem okazuje się, że diabeł w ludzkiej postaci może pojawić się i na ludzkim padole. Takim mianem określany jest Fabio, szef rodziny Candeloro. Niedawno umarła jego żona Dafne, jednak nie jest gotowy, by rozpocząć życie z kolejną żoną. Tym bardziej, że o tę przed laty stoczył bój ze swoim bratem Marco. Okazuje się jednak, że Dafne miała córkę, którą Fabio postanawia odnaleźć, by utrzymać pokój z rodem Russo.

Muszę przyznać, że bardzo podobał mi się zabieg, jakim jest mianowicie zamieszczenie drzewa rodu Russo i Candeloro na okładce wewnątrz. Pokój trwający lata za sprawą Dafne może ulec unieważnieniu, a nikt nie chciałby rozlewu krwi. Przynajmniej do nich zalicza się Fabio, który postanawia odnaleźć Chiarę, ale przed obiecuje ją jako żonę swojemu bratu. Okazuje się, że dziewczyna przebywa w zakonie, gdzie siostry wzięły przygarnęły ją z ulicy. Bohaterka jednak znacząco różni się od sióstr zakonnych. Ukradkiem maluje, czyta kolorowe pisma, interesuje swoją cielesnością. Dzień, w którym zostaje wyrwana z tego kieratu jest dla niej prawdziwym wybawieniem. Przynajmniej do czasu...

Monika Magoska-Sugar stworzyła bardzo interesującą, emanującą erotyzmem powieść, w której świat i walki rodów ustępują miejsca rodzącemu się uczuciu między Fabiem a Chiarą. ,,Pasierbica gangstera" to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia, z którą bardzo przyjemnie spędziłam czas. Korzystając z ferii i wolnego czasu, być może skuszę się także na ,,W słońcu Dubaju. Agent Kelly", ponieważ już niedługo ma się ukazać jego kontynuacja. A co będzie dalej z Chiarą i Fabiem? Tego nie wie nikt, poza Autorką. Mam jednak szczerą nadzieję, że na informacje o wydaniu drugiego tomu czytelnikom nie przyjdzie czekać zbyt długo. Będą emocje, walki i namiętność, bez której tytuły wydawane w ,,Niegrzecznych książkach" nie mogą się obejść.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

18 komentarzy:

 1. Może kiedyś skuszę się przeczytać tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, komu spodoba się ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że przyjemnie spędziłaś czas z tym tytułem. Mam nadzieję, ze inni czytelnicy ocenią książkę równie pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Powieść emanująca erotyzmem...Nie zdążyłam się zorientować do jakiego gatunku należy ta książka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam wiele recenzji książek Moniki Suchar, ale jeszcze żadnej nie udało mi się przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. brzmi ciekawie:) choc na co dzien nie czytam erotykow, ta recenzja mnie zachecila :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcę sobie zamówić tę pozycję. Bardzo lubię twórczość Moniki i świetnie mi się czyta jej książki. Idealne na jeden wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale widzę, że jesteś zadowolona z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z początku opis był dla mnie tak niezrozumiały, ze czytałam go kilka razy - sama książka w porządku, nie ma się do czego przyczepić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj nie, takich książek w ogóle nie czytam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo lubię zaskakujące zwroty akcji, które wypełniają fabułę, nawet jeśli wywołują skrajne emocje, to taka rozrywka daje przyjemność. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Raczej nie dla mnie, ale moja bliska koleżanka lubi podobne książki. Spytam czy zna autorkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Emanowanie erotyzmem nie jest dla mnie rekomendacją dobrej książki. Jedynie przewodniki po seksie czy Kamasutra ma tu dla mnie taki cel ;) Dlatego raczej obejdę książkę, bo nie lubię tego tematu w literaturze.

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba nie do końca mój klimat jeśli chodzi o książki ale fajnie jest poczytać o czymś nowym ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. słyszałam o tej książce, ale jakoś zupełnie do mnie nie przemawia

  OdpowiedzUsuń
 16. To zdecydowanie nie książka dla mnie, wolę czytać inną literaturę. Fabuła by mnie pewnie nie zachwyciła.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czytałam debiut tej autorki napisany w duecie z inną autorką, ale później jakoś nie kusiło mnie do jej powieści.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawa recenzja, może kiedyś się skuszę na tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń