Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 15 lutego 2022

,,Kontrakt na miłość" Katarzyna Mak

  Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Kontrakt na miłość" to fenomenalna książka, od której nie mogłam się oderwać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.  


Choć nie miałam wcześniej styczności z dłuższą formą wypowiedzi Katarzyny Rak, jakieś przeczucie zachęciło mnie, by zapoznać się z ,,Kontraktem na miłość". Wieczorem chwyciłam za ten tytuł z myślą, że przeczytam 30, może 60 stron i odłożę. Jakież było moje niesamowite zdumienie, gdy okazało się, że jestem w połowie, dochodzi północ i czas byłoby położyć się spać. Następnego dnia jednak nie mogłam pojechać na wycieczkę, zanim nie przeczytałam ostatniego zdania. Na końcu znów prawie się popłakałam, co nie zdarza mi się często. Świadczy to o wybitnym talencie Autorki oraz skonstruowaniu fabuły w taki sposób, że dosłownie się przez nią płynęło i nie sposób było się zatrzymać.

Do rzeczy. Natasza przeprowadziła się przed dwoma laty do Los Angeles, ponieważ lekarze w Polsce nie widzieli ratunku dla jej dwuletniego synka Stasia. Okazało się, że za granicą udało się zoperować jego wadę, a i ona sama została otoczona sympatią. Pracując na czarno w bistrze, dorabiała po nocach na drugim etacie, by jako tako zapewnić byt, przede wszystkim, synkowi. Niestety, w wyniku feralnych zdarzeń została zwolniona, a koleżanka z przedszkola namówiła ją, by spróbowała swoich sił jako call girl. W pożyczonych ubraniach Tasza rusza na podbój... Nie może jednak oczekiwać, że wpadnie na Collina, z którym miała już wcześniejsze epizody.

Collin pracuje w branży filmowej i postanawia się wyluzować. Od początku bierze Taszę za prostytutkę i damę do towarzystwa, która ma wielu klientów. Mimo wszystko jednak, nie może oprzeć się jej nieporadności, urokowi, zawstydzaniu się. Podpisują kontrakt, jednak nie wszystko się zaplanować. Lekko napisana, ale jednak z warstwą zastanowienia się nad ocenianiem po pozorach. Tak jest nam najłatwiej, często nie myślimy nawet nad tym, że nasz osąd może komuś sprawić przykrość. Kolejna ciekawa lektura, od której nie sposób się oderwać. Przy chwili dłuższego czasu zapoznam się także z innymi książkami Katarzyny Mak. Coś mi się wydaje, że zostanę jej wierną fanką, jeśli są tak dobre jak ,,Kontrakt na miłość". 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

19 komentarzy:

 1. Aj, zastanawiałam się dziś czy dać jej szansę, ostatecznie zrezygnowałam, ale może będzie na Legimi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z taką wciągającą publikacją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałby się trafiać jedynie na satysfakcjonujące propozycje czytelnicze. :)

   Usuń
 3. Całkiem ciekawie zapowiada się ta książka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo ciekawie ta książką. Coś w tym stylu ostatnio czytałam i była to świetna lektura, także i ten tytuł chętnie poznam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie może być niezła lektura. Z tym, że póki co nie narzekam na brak lektur.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też ogromny stos książek do przeczytania czeka, ale i tak zbieram nowe propozycje czytelnicze. ;)

   Usuń
 6. Zapowiada się ciekawie i myślę, że mogłabym po nią sięgnąć. Zapiszę sobie tytuł i autora :) Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 7. O bardzo ciekawa ksiazka dla mnie, na pewno sięgnę po nią :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam jedną książkę autorki i była okropna. Myślałam, że wyrzucę ją przez okno. Ale może się poprawiła w pisaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może nie miałaś dnia na taką akurat przygodę czytelniczą? ;)

   Usuń
 9. Nie czytałam jeszcze książek tej autorki i widzę że muszę to nadrobić. Ta propozycja bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. oj to nie mój literacki świat, zdecydowanie bardziej wolę sięgnąć po literaturę faktu ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie jest to książka dla mnie, ale wiem komu na pewno polecę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością znajdzie zainteresowane czytelniczki, dziewczynom i takich przygód potrzeba. :)

   Usuń
 12. Sympatycznie, że ksiązka spełniła pokładane w niej nadzieje, lubię odkrywać twórczość pisarzy, któych później zaliczam do ulubionych. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie czuję się dobrze w takiej literaturze, więc raczej nie siegnę po tą propozycję.

  OdpowiedzUsuń