Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 13 lutego 2022

,,Wróg mojego wroga" Monika SkabaraChoć Monika Skabara ma na swoim koncie już kilka powieści, wcześniej miałam okazję zapoznać się z jej ,,Dziewczyną Feniksa", która wywarła na mnie duże wrażenie. Tym razem czas na kolejny elektryzujący tytuł, jakim okazał się być ,,Wróg mojego wroga". Poznajemy Kirę Trust, przedsiębiorczynię, bizneswoman, przed którą nie ma teoretycznie niemożliwego. Szykownie ubrana, niebotyczne szpilki, pracownicy cenią ją za profesjonalizm i oddanie firmie, którą współtworzy z byłym mężem. Niestety, nadchodzi koszmar, o którym wolałaby zapomnieć. Marcus Adams, mający większość udziałów wraca do Los Angeles, by przejąć stery. Na szczęście na horyzoncie pojawia się perspektywa zmiany pracy.

AJ Sharp, a właściwie Aaron James Sharp ma na najbliższy czas jeden cel - ukarać zabójcę swojej siostry. Po nitce do kłębka zbliża się do rozwiązania tej sprawy. Sam jest biznesmenem, jego firma, choć niedawno założona, odnosi coraz większe sukcesy. Chętnie zobaczy na swoim pokładzie także Kirę wraz z jej współpracownikami. Okazuje się jednak, że kobieta miała rację, nie chcąc łączyć ponownie interesów z życiem towarzyskim. W wyniku miłego wieczoru, pysznych tacos w połączeniu z tequilą jej życie nieodwracalnie się zmieni. Pytanie tylko czy na lepsze...

Monika Skabara dała się poznać czytelnikom dzięki odważnym scenom, nie tylko w kontekście erotycznym. I taki też jest ,,Wróg mojego wroga". To powieść, która początkowo zapowiadała się dość standardowo - ich dwoje, nieoczekiwane spotkanie, miłość do grobowej deski. Szybko jednak okazuje się, że Kira skrywa tajemnice przeszłości, a i Aaron nie jest z nią do końca szczery. Autorka wplotła także wątek sensacyjny, a po przeczytaniu ostatniego zdania prawie uroniłam łzę, co już naprawdę dawno mi się nie zdarzało. Chętnie sięgnę po drugi tom, który, jak mniemam, się ukaże i będzie poświęcony przyjaciółce Kiry, Natalie. Jeśli nie, byłaby to wielka strata, ponieważ tak ciekawie oddany nastrój grozy, miłości i niepewności zasługuje na kontynuację. Nie możesz tego przegapić.   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

18 komentarzy:

 1. Czyli przygoda czytelnicza, która chwyta za serce, zaskakuje obrotem spraw, skrywa tajemnice, miłośniczki gatunku będą zachwycone. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tę książkę i to będzie moja pierwsza od tej autorki. Postawiłam jej wysoką poprzeczkę, moja koleżanka zawsze zachwala książki Moniki więc mam nadzieję, że mnie powali

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie nie moje klimaty literackie, ale takie książki mają sporo zwolenników :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawa zabójstwa siostry AJ'a nawet mnie zainteresowała, ale podejrzewam, że wątek sensacyjny został zdominowany przez ten romantyczny, a nawet erotyczny, skoro autorka właśnie takie książki pisze. Dla zabicia nudy, mogłabym przeczytać tę powieść, ale nie zaciekawiła mnie na tyle, bym zaczęła się za nią rozglądać w księgarniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monika nie pisze typowych erotyków, właśnie tutaj więcej sensacji itp niż samych scen miłosnych i romantyzmu.

   Usuń
 5. Mój patronat medialny :) Monika potrafi tworzyć ksiązki, które są niesamowite i zapadają w pamięć na bardzo długi czas. Tutaj jest tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 6. No muszę przyznać, że mnie mocno zaciekawiłaś tym tytułem, a nie brałam go pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wstyd się przyznać, ale nie słyszałam nigdy wcześniej o tej autorce!

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro nie jest to typowy erotyki, a znajdę z nim sensację, to chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnie że w książce znajdują się różne wątki, zwłaszcza ten sensacyjny mnie zaciekawił

  OdpowiedzUsuń
 10. Dawniej czytałam sporo tego typu książek. Rzeczywiście takie połączenie romansu i kryminału w jednej powieści może być bardziej ciekawe. Warto dać jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Autorki nie kojarzę, a książka mogłaby być.

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że skoro przeważa tutaj sensacja mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kocham tą książkę i całym sercem gratuluję Monice tej książki. Bardzo jestem z niej zadowolona i cieszę się, że jestem jej patronką.

  OdpowiedzUsuń
 14. Romans i kryminał w jednym. Na pewno książka znajdzie chętnych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 15. Brzmi bardzo ciekawie. chętnie wpiszę ją na listę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Twoja recenzja zdecydowanie zachęca do sięgnięcia po ta książkę!! Będę musiała więc na nią polować i przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 17. nie jest to historia dla mnie, ale na pewno polecę te serię paru osobom :-)

  OdpowiedzUsuń