Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 11 lutego 2022

,,Za zielonymi drzwiami" Kamila Majewska

 Wychodzę z założenia, że każdy od czegoś zaczynał. Dodatkowo na temat tej książki czytałam naprawdę dobre opinie i byłam jej bardzo ciekawa.


Spadek po przełożonym, który jednocześnie był przyjacielem Ani był dla niej zaskoczeniem, podobnie jak to, że jej szef zmarł w wyniku raka, o którym nie miała pojęcia. Kobieta musiała teraz zdecydować czy chce zyskać wyższe Stanowisko i udziały w firmie, w której się spełniała czy przejąć gospodarstwo po zmarłym. Na podjęcie ostatecznej decyzji miała tylko 3 miesiące, a wspierać ją w tym zadaniu powinien jej partner raczej do łóżka, Darek. Czy rzeczywiście tak było?

Wcale nie dziwię się, że czytelnicy tak zachwycili się tą książką, ponieważ płynnie się ją czyta. Mimo tego, że już od początku wiemy jak całość się zakończy takie lżejsze, dające nadzieję na miłość lektury także są potrzebne w czytelniczym planie dnia. Kamila Majewska niekiedy nie za bardzo rozwijała dość ważne wątki w tym wydaniu, jednak trzeba wybaczyć te niedociągnięcia w jej pierwszej powieści. Pióro autorki jest plastyczne, a ciekawostką cały czas pozostają zielone drzwi.

,,Za zielonymi drzwiami" Kamili Majewskiej to jedno z tych wydań, z którymi można zapoznać się błyskawicznie i tak też uczyniłam. Pozycja może na zbyt długo nie zostanie w mojej pamięci, ale nie żałuję, że postanowiłam się na nią skusić. Po ciężkim dniu daje chwilę wytchnienia i w tej roli sprawdza się idealnie. Jest to udany debiut, który opowiada o kobiecie, niewierzącej w miłość, partnerze do łóżka i innym, który jest miłośnikami koni oraz gospodarstwa. Z tego może wyniknąć tylko jedno. Serdecznie zachęcam Was do lektury tego tytułu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Szelest.

16 komentarzy:

 1. Urocza jest okładka tej książki
  Książka wydaje się taka przyjemna może kiedyś uda się mi ja przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w planach lekturę tej książki w trochę dalszej perspektywie czasowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ta pozycja mogłaby mi przypaść do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam, że ta książka jest genialna, nie miałam jednak okazji jej poznać, ale może to zmienię. Moja znajoma mi ją polecała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł tak wiele sugeruje wyobraźni, od razu byłam ciekawa jaka przygoda czytelnicza skrywa się za zielonymi drzwiami. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę przyznać, że to nietypowe, by dostać taki spadek. Lubię czytać o tajemnicach, a ta powieść to gwarantuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja póki co spasuję. Od jakiegoś czasu nie ciągnie mnie do tego typu książek. Jednak najważniejsze, że ta książka przypadła Ci do gustu i miałaś udaną lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz rację, takie lekkie lektury też są nam potrzebne. A debiuty lubię poznawać, więc chętnie przekonam się o co chodzi z tymi zielonymi drzwiami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię takie książki,bardzo mnie odprężają i są idealne na urlopowe czytanie. Na pewno okładka przyciąga uwagę czytelnika.

  OdpowiedzUsuń
 10. Słyszałam od koleżanki, że to naprawdę świetna książka i mam ją na oku. Lubię takie polecajki

  OdpowiedzUsuń
 11. super że ksiażkę sie czyta płynnie i lekko, fajny całkiem udany debiut.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak na debiut to jest on naprawdę świetny! Brawo dla autorki, mam nadzieję, że to nie była jej ostatnia ksiązka!

  OdpowiedzUsuń
 13. Okładka wilokrotnie rzuciła mi się w oczy, ale książka raczej nie wpisuje się w moje gusta czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo podobała mi się ta książka i cieszę się, że jestem jej patronką. Cudowna historia!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam na pewnym blogu wywiad z autorką, ale książki jeszcze nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 16. nie słyszałam wcześniej o tej autorce, ale to chyba dlatego, że to zupełnie nie mój klimat, raczej tym razem nie sięgnę

  OdpowiedzUsuń