Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 kwietnia 2022

Praca dodatkowa Avon

 Biznes Avon i dodatkowa praca to świetna propozycja dla osób, które chcą sobie dorobić w wolnym czasie i zachęcać znajomych do zakupów, które i tak wykonują.


Praca dodatkowa jest super pod tym względem, że można ją wykonywać w dowolnym czasie. Bycie konsultantką Avon to propozycja dla osób, które chcą kupować produkty tej firmy w niższej cenie i dodatkowo szukać innych, którzy także chcą to robić. W Avon istnieje jednak także opcja pracowania jako Lider. Polega to na tym, że aby zacząć w ten sposób zarabiać należy mieć własną działalność gospodarczą lub pracować na umowę zlecenie. Zadaniem lidera jest rekrutowanie innych konsultantek, które będą szukały swoich klientów i dzięki temu sieć sprzedaży będzie rozrastała się z każdą chwilą. Im więcej konsultantek zachęcisz do współpracy i im więcej kosmetyków sprzedadzą one swoim klientom, tym wyższy będzie Twój zarobek.

Czasami podczas siedzenia w domu są chwile gdy nie wiadomo czym konkretnie chciałoby się zająć w danym momencie. Krótka chwila sprawia, że Twoja praca jako Lidera Avon może posunąć się do przodu. Nie warto jest siedzieć bezczynnie, gdy dodatkowy zarobek jest na wyciągnięcie ręki. Jest to świetna propozycja dla osób, które nie pracują, są na urlopie lub chcą potraktować to jako źródło dodatkowej gotówki, które zawsze się przydaje. Nawet jeśli nie jesteś przekonana czy to praca dla Ciebie warto się skusić i sprawdzić. Tutaj nie ma nic do stracenia.

Praca jako Lider Avon to oprócz zarobków możliwość poznania innych osób i rozwijania się w kontaktach międzyludzkich. Są to umiejętności, które przydadzą się nie tylko podczas pracy w Avon, ale także w innych dziedzinach życia. Praca dodatkowa Avon to propozycja dla każdego z nas. Nie ma nic do stracenia, a można tylko zyskać. Jako nowa osoba w Avon można skorzystać ze świetnego programu Avon przeznaczonego dla nowych liderów.  

Wpis powstał w ramach współpracy.

19 komentarzy:

 1. Nigdy o tym nie myślałam, ale wiem, że to dość popularna forma pracy dodatkowej dla wielu osób.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś byłam konsultantką Avon i miło wspominam ten czas. Nawet szło mi całkiem nie źle, jednak zrezygnowałam. Fajna opcja zarobku dla osób chcących dorobić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś korzystałam z usług firmy. Fajnie, że nadal działacie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna opcja na dodatkową pracę gdy mamy zapas wolnego czasu. Ja zazwyczaj mam kilka pomysłów na wykorzystanie każdej wolnej chwili więc to nie dla mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje koleżanki tak sobie dorabiają. Ja nigdy się na to nie zdecydowałam, bo to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę siedzieć z nosem w książkach xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie, inne zajęcia traktuję jako dodatkowy zarobek, ale generalnie wolny czas wolę przeznaczać na pasje.

   Usuń
 6. Dużo osób tak dorabia i szczerze je podziwiam - ja próbowałam i okazało się to nie być dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś byłam konsultantką, ale udało mi się też zostać Liderem. Miałam z tego fajne, dodatkowe pieniądze. Potem urodziłam syna i nie miałam już czasu i odpuściłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię te kosmetyki i obecnie używam ich żel do higieny intymnej. Jest bardzo fajny i niedrogi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś próbowałam swoich sił w byciu konsultantką, ale innej firmy. Niby szło dobrze, ale później brakowało mi czasu i zrezygnowałam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem przeciwniczką wszelkich MLM, ale Avon zaskarbił sobie uwagę Polek, bo pojawił się już w czasach, kiedy praktycznie nie miał na rynku konkurencji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedyś byłam konsultantką Avonu, ale teraz brak mi na to czasu i sama zaczęłam używać nieco innych kosmetyków. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Typ pracy zupełnie nie dla mnie, ale rozumiem, że wiele osób może się w takiej aktywności odnaleźć. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Na pewno taką pracę można wykonywać dodatkowo i zawsze to parę groszy dodatkowo wpadnie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że taka praca dodatkowa to świetna okazja dla studentów, aby dorobić sobie kilka groszy :) Niedawno zaczęłam naukę na wsb-nlu.edu.pl i również rozglądam się za dodatkowym zajęciem, które będę w stanie połączyć z nauką. Może w końcu trafię na jakąś przyjazną ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 15. fajnie, ze jest taka opcja, zawsze warto próbować nowych rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 16. Moim zdaniem niezależnie od tego czy pracujemy na cały etat czy mamy tylko zajęcie dodatkowe, warto skupić się na tym, aby mieć dobre relacje z resztą osób. Z tego powodu warto dowiedzieć się jakie są sposoby na dobrą atmosferę w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 17. A co sądzicie o robieniu takich kwalifikacji - http://akademiaempathy.pl/ ? Czy to się przekłada na coś konkretnego? Nie jest to tylko papierek, może przynieść umiejętności?

  OdpowiedzUsuń
 18. Taka praca to bardzo fajna opcja dodatkowego zarobku. Warto jednak wspomnieć, że niezależnie od tego gdzie pracujemy, warto znać zasady skutecznej komunikacji w zespole, aby lepiej dogadywać się z resztą współpracowników.

  OdpowiedzUsuń