Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 6 kwietnia 2022

,,Drive me wild" Melanie Harlow

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Drive me wild" to następna świetna powieść tej autorkiSprawdźcie też inne nowości w księgarni.   

 

Z wcześniejszej twórczości wydanej w Polsce miałam okazję zapoznać się z twórczym duetem Melanie Harlow i Corrine Michaels w ich powieści ,,Nieidealnie dopasowani". Tymczasem przyszedł czas na samodzielną powieść. Mowa oczywiście o ,,Drive me wild". Muszę przyznać, że nie mogłam doczekać się tej lektury, ponieważ już sam opis sprawiał, że czułam szybsze bicie serca. Zupełnie się co do tego tytułu nie pomyliłam. Jest to ciepła opowieść o tym, że życie składa się z zakrętów, jednak czasem trzeba zatoczyć pętlę, by dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Czy i nasi bohaterowie zatoczą ją do końca?

Wychowywany w szczęśliwej rodzinie Griffin Dempsey po wydarzeniach związanych z narzeczoną nie potrafi ponownie zaufać kobiecie. Od lat związany jest z zakładem naprawczym samochodów, który założył jego dziadek, przejął ojciec, a po jego śmierci on sam. Choć nie wiedzie mu się super dobrze, to jest zadowolony z podtrzymywania rodzinnej tradycji. Podjął postanowienie, że będzie sam, co nie znaczy, że stroni od kontaktów z kobietami. Gdy zauważa wybuchającą oponę samochodu i wychodzącą z samochodu omdlewającą Blair Beaufort, nie wie, że jego życie przejdzie ogromną metamorfozę. Blair ma już dosyć życia pod linijkę, a po oszustwach jakie miały miejsce z udziałem jej ojca, ucieka z balu i wyrusza w drogę w nieznane. Los kieruje ją do Bellamy Creek, gdzie dzięki zrządzeniu losu musi spędzić nieco więcej czasu. Nie mając pieniędzy, podejmuje pracę w zakładzie Griffina. 

Melanie Harlow stworzyła piękną historię, a ,,Drive me wild" jest pierwszym tomem nowego cyklu. Jak można się domyślać, drugi będzie poświęcona siostrze Griffina, Cheyenne, która od lat skrycie kocha się w jego najlepszym przyjacielu. Doskonale wykreowani bohaterowie, wartka akcja małego miasteczka, gdzie każdy wie o każdym wszystko sprawiają, że jest to lektura idealna na wolny dzień. Dodatkową wisienką na torcie są zamieszczone na końcu przepisy m.in. na szarlotkę z serkiem mascarpone, bułeczki cytrynowo-tymiankowe z borówkami, czy warkocze z pesto. To prawdziwie smaczna lektura, serdecznie polecam.    

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         


10 komentarzy:

 1. Myślę, że miło można spędzić czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że będzie kolejny tom. Muszę się rozejrzeć za tą powieścią, mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwłaszcza wakacyjne ciepłe dni sprzyjają takim spotkaniom czytelniczym, rozgrzewanie serc czytelniczek mile widziane. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak bardzo nie lubię tego typu okładek! Chociaż sama historia brzmi całkiem interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam komu zaproponować lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się ten dodatek z przepisami w książce. Lubię piec :D Sama fabuła brzmi ciekawie, więc kiedyś może się skuszę na książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie książki świetne się sprawdzają na wieczory

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaciekawiły mnie te przepisy na końcu książki, warkocze z pesto chętnie bym skonsumowała. Chętnie sięgnę po tą książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ksiązka wydaje się idealna na przyjemny i relaksujący wieczór. Na razie jednak nie skuszę się na nią, bo mam co czytać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam autorki i nie czytałam tej książki. Ale muszę przyznać, że mnie zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń