Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 6 maja 2022

,,Będę sławny, będę bogaty" Anna Lisiecka

 ,,Będę sławny, będę bogaty" Anny Lisieckiej to bardzo ciekawa pozycja, która pojawiła się na polskim rynku.

Zapoznawanie się z biografiami i autobiografiami cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców. Na rynku cały czas pojawiają się nowe tytuły z tego gatunku i nie ma się czemu dziwić. Sięganie po ten typ publikacji pozwala na lepsze poznanie różnych osobistości, co jest bardzo cenne. Biografie powstają zarówno o osobach, które wciąż żyją, jak i o tych, których nie ma już z nami na tym świecie. W związku z tym w ostatnim czasie na polskim rynku ukazała się książka ,,Będę sławny, będę bogaty. Opowieść o Bogusławie Kaczyńskim" Anny Lisieckiej, która jest niezwykle obszerna i warto zwrócić na nią uwagę w wolne dni.

Bogusław Kaczyński to postać związana z operą,  operetką. Mężczyzna był też twórcą telewizyjnym i prezenterem oraz autorem programów w TVP. W tym wydaniu o tym bohaterze możemy dowiedzieć się o wiele więcej. Lektura zaczyna się od dzieciństwa i toczy się przez kolejne lata. Bogusław Kaczyński miał bardzo bogate życie, mimo tego, że nie wychował się w wielkim mieście. Mimo tego, że pochodził z prowincji udało mu się wiele dokonać. Lektura pokazuje, jak wiele można osiągnąć w życiu dzięki uporowi.

,,Będę sławny, będę bogaty. Opowieść o Bogusławie Kaczyńskim" Anny Lisieckiej to pozycja napisana przez kobietę, która przez lata przyjaźniła się z bohaterem tej książki. Pozycja jest niezwykle obszerna, dodatkowo ma niezwykle bogatą warstwę zdjęciową. Jest to świetne wydanie, na które warto się skusić nawet wtedy, gdy nie słyszało się wcześniej o Bogusławie Kaczyńskim. W związku z tym jest to idealne wydanie dla osób zainteresowanych biografiami, autobiografiami i poznawaniem nowych osób za pośrednictwem książek.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Muza.

12 komentarzy:

 1. Ja nie przepadam za tym gatunkiem książek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie jestem fanką, ale lubię zerknąć na takie recenzje, by wiedzieć, co polecac innym

   Usuń
 2. Ta postać jest intrygująca. U mnie w bibliotece szukają czytelnicy różnych biografii, polecę im tę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię czytać takich książek, bo po prostu mnie nudzą, więc omijam je szerokim łukiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki biografiom można nie tylko poznać życie gwiazdy, ale również zapoznać się z czasami, które panowały w jego młodości

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej rzadko się gam po biografie i autobiografie, więc tym razem chyba odpuszczę - tym bardziej, że opera i operetka to nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię biografie a już o ludziach z dawnych lat to w ogóle! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nieszczególnie przepadam za biografiami, opisywana osoba naprawdę musiałaby mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja mama uwielbiała tę postać. Może być interesująca:) Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 10. moja mam uwielbia takie wspomnienia, także na pewno jej polecę

  OdpowiedzUsuń
 11. Widziałam tą książkę już u kilku osób, ale nie będę jej czytać. Nie przepadam za takimi publikacjami.

  OdpowiedzUsuń