Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 6 maja 2022

,,Wieczna" Lisa Scottoline

 Lata temu czytałam dość sporo książek tej autorki. Teraz postanowiłam skusić się na nowość spod jej pióra.


Twórczość Lisy Scottoline kojarzyła mi się przede wszystkim z kryminałami. Przez lata jednak twórczość tej autorki bardzo ewaluowała i w związku z tym skusiłam się na jej nowość, która jest połączeniem literatury wojennej z wątkiem miłosnym. Przy tworzeniu fabuły pisarka skupiła się na połączeniu prawdy historycznej z fikcją literacką. Z olbrzymim zainteresowaniem zagłębiłam się w tę obszerną lekturę, której przeczytanie nie zajęło mi bardzo dużo czasu. 

W tym wydaniu przenosimy się w czasy wojennej Francji. Głównymi bohaterami są Elisabetta, Marco i Sandro. Problem ze stosunkami między tą trójką polegał na tym, że obaj chłopacy kochali się w dziewczynie. Na świecie trwała jednak wojna i niektórzy działali zgodnie z wymogami władzy, inni z kolei działali w konspiracji i przeciwstawiali się temu co miało nastąpić. Do tego wszystkiego dochodziło prześladowanie osób narodowości żydowskiej przez władzę. Bohaterowie musieli zmagać się z naprawdę różnymi problemami.

,,Wieczna" Lisy Scottoline to jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się od początku do końca. Wydanie jest naprawdę świetne i na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich książek. Bez reszty można zaczytać się w tym utworze mimo bardzo trudnej poruszanej tematyki w tej lekturze. Autorka potrafi tworzyć ciekawe pozycje i ta także taka jest. Połączenie fikcji z prawdą historyczną utrzymane w lekkim stylu sprawia, że to jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się przed ostatnim zdaniem. 

Książkę można kupić na www.inverso.pl
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

11 komentarzy:

 1. Miałam okazję zapoznać się z tą pozycją i wywarła na mnie wielkie wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale Twoja recenzja zachęca do sięgnięcia po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam już tę książkę na swojej półce Legimi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię powieści historyczne, choć ostatnio raczej uciekam od tematyki wojennej w książkach. Może kiedyś sięgnę po tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki, ale tematyka wojenna bardzo mnie interesuje, więc z przyjemnością zapisuję na mojej czytelniczej liście.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zupełnie nie kojarzę tej autorki, ale i nie ciągnie mnie do jej twórczości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie zerknę, bo jeszcze nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie książka dla mnie :) Chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Skoro nie można się oderwać od czytania to może to w końcu coś dla mnie?:) Rzadko sięgam po powieści...

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam jeszcze okazji nigdy czytać nic od tej autorki. Wspominasz o kryminałach, które uwielbiam :) chyba po nie bym sięgnęła w pierwszej kolejności :) Zapisuję autora, dzięki

  OdpowiedzUsuń
 11. jakoś nie porwała mnie ta historia, także tym razem odpuszczę tę książkę

  OdpowiedzUsuń