Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 12 maja 2022

,,Jak korzystać z magicznej energii ziemi" Sarah Bartlett

 ,,Jak korzystać z magicznej energii ziemi" Sarah Bartlett to jedno z tych wydań, w których praktyka zdecydowanie przeważa nad teorią.

Jestem otwarta na nowe propozycje, więc nie mogłam przejść obojętnie obok wydania ,,Jak korzystać z magicznej energii ziemi", którą napisała Sarah Bartlett. Już na wstępie zaznaczę, że osobom zainteresowanym tym wydaniem bardzo będzie odpowiadała praktycznie cała dawka wiedzy praktycznej, w chwili gdy tej teoretycznej jest minimalnie. Nie jest to wydanie, które skupia się na pisaniu treści dla wypełnienia stron, ale faktycznie skupia się na tym co jest dla odbiorcy najważniejsze, czyli na praktyce. Tę w niektórych przypadkach można już od razu wprowadzać w życie.

,,Jak korzystać z magicznej energii ziemi" Sarah Bartlett to pozycja tak naprawdę dla każdego z nas. Z wielkim zainteresowaniem śledziłam dalsze porady odnośnie tego, w jaki sposób stać się bogatym, czy te dotyczące związku, domu, kreatywności. Na początku możemy się dowiedzieć, jakie są symbole ziemi, żywioły, o których z pewnością każdy z nas słyszał. Następnie autorka prowadzi nas przez stworzenie własnego ołtarzyka i działania, które można podjąć już teraz, np. pisanie własnego dziennika lub patrzenie w niebo. Następnie znajduje się podział na rytuały: roślinne, zwierzęce, środowisko, nieboskłon i święte miejsce, czyli wszystkie związane z ziemią. 

Zaletą tego wydania jest to, że całość jest napisana bardzo praktycznie. Przy początku kolejnych rozdziałów jest krótkie wprowadzenie, a przy zaklęciach informacja na temat tego, kiedy najlepiej je wykonać lub jakie ma przynieść pożądane rezultaty. Nie brakuje także wymienienia potrzebnych składników i opisania krok po kroku jak należy przeprowadzić cały proces. Na zakończenie jest także podręczne kompendium wiedźmy, czyli spis kto i co jest pomocne w miłości i związkach, pomyślności i obfitości, sukcesie i usamodzielnieniu i rozwoju duchowym.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Muza.

10 komentarzy:

 1. Ta publikacja na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fajna tematyka, zaskoczyła mnie :) I nawet chyba wiem, komu sprezentuję ten tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością nie jest to typ luteratury, po który bym sięgnęła, ale książka z pewnością znajdzie swoich odbiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fabuła książki jest zaskakująca i przyznam, że mnie zaciekawiła

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest to książka na której premiere czekalabym niecierpliwie,ale przy okazji moglabym przeczytac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie książki, właśnie trafiła na listę do kupienia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Są osoby, dla których ta pozycja będzie cennych źródłem informacji.

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedyś bardzo fascynowały mnie takie tematy, teraz mam do nich tylko sentyment

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka do przeczytania z samej ciekawości co autorka proponuje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wędrówki po kuchni20 maja 2022 11:13

  Tematyka ksiażki jest bardzo ciekawa i z pewnością znajdzie wielu odbiorców

  OdpowiedzUsuń