Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 czerwca 2022

,,Obrazy z przeszłości" Remigiusz Mróz

  ,,Obrazy z przeszłości" to kolejny tom serii Remigiusza Mroza z Sewerynem Zaorskim w roli głównej.

Miło jest spędzić czas z lekturą, która stanowi kontynuację jakiejś serii. Zazwyczaj lepiej jest zapoznawać się z danym cyklem pod względem kolejności wydawania tomów, jednak niekiedy można zrobić wyjątek. Twórczość Remigiusza Mroza jest tak bogata i różnoraka gatunkowo, że na pewno uda się znaleźć taki gatunek, który w pełni będzie odpowiadał zainteresowaniom danego czytelnika. ,,Obrazy z przeszłości" to połączenie warstwy kryminalnej z przeszłością i teraźniejszością głównego bohatera, Seweryna Zaorskiego, który po latach postanowił wrócić w swoje rodzinne strony. Jak można było przekonać się w poprzednich częściach, nie zawsze był to dobry pomysł, a jak to wyglądało w ,,Obrazach z przeszłości"?

Życie głównego bohatera niekoniecznie było to pozazdroszczenia. W wyniku rodzinnych komplikacji i brania udziału w różnych kryminalnych sprawach jego życie było pełne dość nieprzyjemnych niespodzianek. Dodatkowo przez cały czas mieli się ku sobie z koleżanką z młodości, która miała już innego partnera. W tym tomie pod względem warstwy kryminalnej ważną rolę po raz kolejny odegrała sztuka. Czy w tej części udało się wyjść cało z opresji? To się miało dopiero okazać, jednak tym razem Autor przygotował też wiele fabularnych niespodzianek.

W przypadku serii Remigiusza Mroza każdy tom jest oddzielną sprawą kryminalną, jednak życie głównych bohaterów dzieje się dalej, z tego powodu lepiej zachować ciągłość historii. Są to zawsze bardzo obszerne tomy i w przypadku ,,Obrazów z przeszłości" także nie było inaczej. Remigiusz Mróz miał bardzo ciekawy pomysł na fabułę i pomimo tego, że jest już wydanych kilka tomów, wszystko jest niezwykle ciekawe i dograne. Jeśli chodzi o warstwę kryminalną, nie sposób odgadnąć jej zakończenia. Warto nadrobić ten tom, jeżeli zna się poprzednie, a jeśli nie, to wszystkie od początku, ponieważ są ciekawe.

Książki dostarcza serwis Sofario.com 

14 komentarzy:

 1. Twórczość tego autora ciągle jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam już książki tego autora i bardzo mi się podobały, więc i może na tą się skusze

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba nie znam i nie czytałam poprzednich tomów, wiec musze od początku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. z tego co kojarzę to mój mąz czytał jego ksiązki, musze zapytać czy miał już ta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ta ksiazke, polecam sama od siebie, bo naprawdę warto po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię serie, ale tej akurat nie znam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten autor nawet nazwisko używa bardzo fajne, trudno nie zapamiętać latem i zimą Mróz... Czy to jest pseudonim?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja słabo znam twórczość Remigiusza Mroza, ale z tego co czytam jest on cenionym pisarzem bo wiele osób czyta jego książki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa propozycja książki miłego dnia 😀

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię Mroza jako nielicznego z polskich autorów, dlatego tę książkę też przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ta przygoda czytelnicza jeszcze przede mną, może w te wakacje uda mi się za nią zabrać. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Miło można spędzić czas z tą lekturą i będę też polecać dalej takie ciekawe propozycje.

  OdpowiedzUsuń