Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 czerwca 2022

,,Ostatnia księgarnia w Londynie" Madeline Martin

 ,,Ostatnia księgarnia w Londynie" Madeline Martin to piękna historia.

Uwielbiam zapoznawać się z historiami, które wywierają na odbiorcy spore wrażenie. Ważne jest to, by móc zagłębić się w danym tytule od początku do końca bez chęci opuszczenia wyimaginowanego świata choć na moment. Taka właśnie jest ,,Ostatnia księgarnia w Londynie" Madeline Martin. Już od samego początku wiedziałam, że będzie to cudowna historia. Czy rodząca sięmiłość do książek nie jest naprawdę piękna? Dodatkowo napisanie przez autorkę powieści historycznej jest ważnym aspektem tego wydania.

Grace Bennett oraz jej przyjaciółka Viv wybrały bardzo niefortunny termin na pojawienie sięi zamieszkanie w Londynie. Był sierpień 1939 roku i za kilka tygodni miało zacząć się bombardowanie stolicy. Zanim jednak do tego doszło Grace po znajomości udało się podjąć pracę w księgarni. Było to o tyle komiczne, że kobieta w ogóle nie interesowała się powieściami oraz nie rozumiała ich fenomenu. Czy to miało się zmienić?

,,Ostatnia księgarnia w Londynie" Madeline Martin to piękna historia, która opowiada o zbombardowaniu oraz o dalszych losach księgarni w Londynie. Sami musicie przekonać się czy Grace Bennett zmieniła swój stosunek do książek oraz w jaki sposób przebiegała jej praca w księgarni. Powieść stworzona przez Madeline Martin została napisana pięknym językiem. Porusza także bardzo ważną tematykę, która dla wielu odbiorców będzie potwierdzeniem ich własnych odczuć. 
,,Ostatnia księgarnia w Londynie" Madeline Martin to jedna z tych cudowniejszych książek, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Muza.

10 komentarzy:

 1. Skoro tak zachwalsz nie pozostaje mi nic innego jak sięgnąć, chociaż nie przepadam za powieściami z wątkiem wojny

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem oczarowana tą lekturą. Jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię książki o książkach.

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, tytuły, które pochłaniają nas bez reszty są najlepsze. Też lubię ten stan zatracenia się w historii.

  OdpowiedzUsuń
 5. recenzja brzmi zachęcająco, chętnie sięgnę po pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem nie jest to ksiązka dla mnie mimo że fabuła wydaje się dość interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama lubię bardzo czytać, więc temat jest dla mnie interesujący. Gosia B.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiem szczerze, że mam odwrotne zdanie - spodziewałam się po niej o wiele więcej :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi świetnie! Moja lista "chcę przeczytać" rozrasta się w nieskończoność, ale może kiedyś się uda ją zrealizować :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie przepadam za takimi historiami, ale ta wydaje się naprawdę ciekawa.

  OdpowiedzUsuń