Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 9 lipca 2022

,,Osobni" Katarzyna Franus

 ,,Osobni" Katarzyny Franus to debiut autorki, z którym warto się zapoznać.


Jak już wielokrotnie wspominałam lubię sięgać po książki, których autorów dopiero poznaję dzięki zapoznaniu się z danym utworem spod ich pióra. W związku z tym skusiłam się na tę lekturę, która także ukazała się nakładem wydawnictwa wydawnictwa Czarna Owca. Jej atutem jest ciekawy pomysł na fabułę oraz obszerna treść. W związku z tym można zapoznać się z nią w kilka wiecorów. Dodatkowo warto wspomnieć także o tym, że ,,Osobni" Katarzyny Franus zostali wydania w wersji papierowej, audio oraz e-book. Dzięki temu każdy znajdzie swój ulubiony format.

Debiut Katarzyny Franus skupia się na trójce głównych bohaterów, których losy miały się już niebawem przeciąć. Mężczyzna był dyrektorem, u kobiety zbyt wcześnie zdiagnozowano menopauzę, a dziesięcioletni  chłopiec marzył o tym by wziąć udział w zawodach. Choć było małe prawdopodobieństwo tego by losy tej trójki przecięły się w najbliższym czasie to właśnie tak się stało. Czy wyniknęło z tego coś dobrego?

,,Osobni" Katarzyny Franus to jedna z tych książek od których nie sposób się oderwać przed poznaniem końca. Jest to wydanie, w którym autorka porusza temat samotności i bycia w pojedynkę. Bohaterowie zostali bardzo dobrze wykreowani, każdy z nich jest inny, jednak wszyscy mają wspólne cechy. Takie lektury idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla osób które lubią takie historie oraz samych siebie. Dzięki temu debiutów zupełnie inaczej można spojrzeć na swoje przyszłe życie. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Czarna Owca.

9 komentarzy:

 1. Myślę, że w przypadku tej książki jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mocno zainteresowałaś mnie tą książką, a skoro nie można się od niej oderwać, to muszę obowiązkowo przeczytac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polować na tę książkę dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że książka mogłaby mi się spodobać, być może kiedyś przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wybiorę audiobook, na podróż będzie jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. We współczesnych czasach samotność mocno wkroczyła w społeczną sferę, książka wydaje się ciekawa. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi świetnie, brakuje mi jakiejś wciągającej lektury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio udało mi się na kilka naprawdę ciekawych tytułów trafić, podbudowało to moją pasję czytania. :) Izabela

   Usuń
 8. Tym razem nie czuję, aby to była pozycja dla mnie więc raczej się na nią nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń