Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 lipca 2022

,,Mad dogs" Ada Tulińska

  Otrzymana z Taniej Książki ,,Mad dogs" to kolejna świetna książka autorstwa Ady Tulińskiej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Książki Ady Tulińskiej są chętnie czytane przez liczne rzesze odbiorców. Ja także się do nich zaliczam i kolejne powieści biorę w ciemno. ,,Mad dogs" jak wspomina sama Autorka to jedna z jej początkowo napisanych powieści, która przeszła wiele zmian i czasu, zanim została wydana. To zupełnie inne oblicze Ady Tulińskiej. ,,Mad dogs" to połączenie historii dla starszych nastolatków z warstwą kryminalną. Pisarka wodzi czytelnika za nos, dając mu co i rusz kolejne wskazówki, które wyprowadzają go w pole. A może to ja już odwykłam od kryminalnych zagadek?

Studiująca turystykę w Lublinie Zuza Peszek oraz jej najlepszy przyjaciel Jasiek Skarzyński z ratownictwa medycznego wynajmują razem mieszkanie. Choć dziewczyna jest zakochana w sąsiedzie od lat, on przyprowadza co chwilę nowe wybranki na jedną noc. Nadchodzi czas wakacji. Zuza i Jasiek wracają do rodzinnego Zwierzyńca. Tam okazuje się, że przed laty została brutalnie zamordowana Matylda Woźniuk, Wicemiss Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dodatkowo w Zwierzyńcu pojawia się Sergiusz, rzekomy doktorant, który szuka informacji do swojej pracy. Zuzie jednak wydaje się, że jest przez niego śledzona. Wyczuwa niebezpieczeństwo, a tymczasem ginie kolejna dziewczyna.

Komendant miejscowej policji nie kwapi się, żeby coś zrobić z rzekomymi prześladowaniami i morderstwami. Zuzanna postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Choć utrudnia jej to czasowy wyjazd pod Kołobrzeg, to intuicja jej nie myli. Coś jest na rzeczy! Ada Tulińska stworzyła porywającą historię dwójki przyjaciół, których znajomość zostanie wystawiona na próbę. Ciekawie wykreowani bohaterowie, społeczność małego miasteczka, gdzie każdy o wszystkich wie to, co mu potrzebne i zbędne też. Widać, że to zupełnie nowe oblicze Autorki. Wciągające i jak zwykle na wysokim poziomie. Nie sposób przestać się z nią zapoznawać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Serdecznie polecam miłośnikom twórczości Pisarki, jak i tym, którzy dopiero zaczną przygodę z jej książkami. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Będę pamiętała o tej książce na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę pamiętała o tej książce, narazie mam inne

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam nic od autorki, ale ta książka wydaje mi się być ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Może w przyszłości skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś czuję, że spędziłabym z tą książką fantastyczny czas. Dopisuję ją na moją listę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie ze autorka zaskoczyła czytelniczyki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę brzmi ciekawie, ta nietuzinkowa historia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej autorki, ale po Twojej recenzji, chętnie sięgnę po książkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nie czytam takich książek, ale z pewnością książka ta spodoba się innym osobom.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam w planie zamówić tę książkę, bo wiele osób ją chwali i czuję się mocno zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń