Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 lipca 2022

,,W blasku zorzy. Zamek z płatków róż" Anna Szafrańska

Anna Szafrańska to znana na polskim rynku autorka książek dla młodzieży i dorosłych. Poznajcie pierwszy tom nowej serii ,,W blasku zorzy".


Uwielbiam twórczość Anny Szafrańskiej, więc nie mogłam przejść obojętnie obok jej najnowszej powieści, skierowanej dla młodzieży, ale i dorosłego czytelnika. Gwendolyn O'Sullivan na początku swojej pisarskiej kariery zaufała niewłaściwym ludziom i do jej pseudonimu przylgnęła łatwa romansowej panny. Laura Lewis, bestsellerowa autorka powieści dla młodzieży i dorosłych zdobywa serca czytelników na całym świecie. Na podstawie jej książek powstają seriale, ona sama wyrusza w trasę autorską. A jaka jest prawdziwa Gwen? Po zawodzie miłosnym boi się komukolwiek zaufać. Zapracowana, pod naciskiem szefa wyrusza w rodzinne strony. Nieoczekiwanie postanawia sobie zrobić urlop w Norwegii.

To właśnie tam trafia na niebezpiecznego taksówkarza, który próbuje ją zgwałcić. Jej wybawieniem jest nieznajomy Christopher Oldenburg, który nie cechuje się uprzejmością. Ba, każe Gwen samej dostać się go głównej drogi. Organizm kobiety ma jednak zupełnie inne plany i ... ląduje ona w prawdziwym pałacu, gdzie dworska etykieta i panicze nie wymarli. Choć Chris ma złamane serce i liczne zobowiązania, nie potrafi przestać myśleć o kobiecie, która zburzyła cały jego dotychczasowy spokój. Jak to jednak bywa, nie każda bajka od razu ma szczęśliwe zakończenie.

Anna Szafrańska tym razem zabiera nas w podróż do Irlandii, Nowego Jorku oraz mroźnej Norwegii, gdzie Gwendolyn marzy, by zobaczyć zorzę polarną. Choć między nią i Chrisem pojawiają się zmienne uczucia, do końca finał sprawy nie jest przesądzony. To silni bohaterowie, którzy boją się po raz kolejny zaufać niewłaściwej osobie. ,,Zamek z płatków róż" to pierwszy tom nowej serii. Koniecznie daj jej szansę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

11 komentarzy:

 1. Tytuł i okładka mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam kiedyś książke ej autorki i była bardzo ciekawa. O tej propozycji wcześniej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka jest przepiękna, na pewno zwraca uwagę. Historia też brzmi ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka jest naprawdę śliczna. Jednak mam wrażenie, że sama książka mogłaby nie do końca przypaść mi do gustu, więc raczej sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się okładka tej książki. Jest w niej coś niesamowitego. Kto wie, może w najbliższym czasie zapoznam się z książką.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czuć, że coś baśniowego jest w tej książce. Czyżby to jakiś współczesny "Kopciuszek" lub "Piękna i Bestia"?

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że to idealna książka, aby przenieść się myślami w zupełnie nowe, nieznane nam miejsce. Brzmi na prawdę tajemniczo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam już dobre opinie na temat tej książki, jednak nie skusiłam się, bo mam trochę zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta książka ma cudną okładkę. Może kiedyś po nią sięgnę, wiec zapiszę sobie tytuł.

  OdpowiedzUsuń