Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 lipca 2022

,,Występne pragnienia" K.C. HiddenstornPoznawanie twórczości polskich autorów zawsze dostarcza wiele radości. Dobrze jest wspierać rodzimych twórców. ,,Występne pragnienia" K.C. Hiddenstorn to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać kolejną mafijną serię. Tym razem jest to już trzeci tom serii polskiej autorki, który warto mieć na uwadze w wolnym czasie. Z racji tego, że z olbrzymim zainteresowaniem sięgam po właśnie takie mafijne propozycje nie mogłam przejść obojętnie również obok tej lektury. Na pewno lepiej jest się z nią zapoznać ze znajomością wcześniejszych tomów. Czasem jednak najpierw kolejny tom trafi w ręce i na samym początku można zwrócić uwagę na ,,Występne pragnienia" K.C. Hiddenstorn. 

W tym tomie Thomas chciał zapomnieć o tym co zdarzyło się w przeszłości. W związku z tym postanowił wyjechać do Kalifornii. Tam poznał Alyssę. Bardzo szybko okazało się, że bohaterka na pewno nie jest grzeczną dziewczynką. Bez wątpienia to co zrobiła wymykało się sztampowym zachowaniom. Czy życie Alissy miało ulec zmianie i dlaczego tak miałoby się stać? Czy Thomas zapomniał o tym co było? Bez wątpienia już od samego początku nie można narzekać na brak wrażeń. Autorka tworzy ciekawe i wciągające pozycje, ta również zalicza się do tego grona.

,,Występne pragnienia" K.C. Hiddenstorn to trzeci tom mafijnej serii polskiej autorki. Bez wątpienia miło można spędzić czas z taką nietuzinkową serią. W tej części już od początku również sporo się dzieje. Dzięki wykreowaniu takiej bohaterki jak Alissa na pewno nie można narzekać na nudę również w tej części. Romanse mafijne nie są nowością, ale za każdym razem można mieć nadzieję na jakąś nowatorską fabułę. Tak było też tym razem. ,,Występne pragnienia" K.C. Hiddenstorn to lektura idealna na wolny czas. Nie brakuje tutaj napięcia oraz otwartego zakończenia. Autorka jednak zakończyła tworzenie serii na tym tomie i odbiorca sam może snuć dalsze losy głównych bohaterów. Jest to dobre rozwiązanie, choć chciałoby się wiedzieć co naprawdę wydarzyło się dalej w wyobraźni polskiej pisarki.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

12 komentarzy:

 1. Na pewno spodoba się miłośnikom mafijnych klimatów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę nadrobić poprzednie tomy, by wziąć się za ten :) chętnie zerknę

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nic od tej autorki, ale mam w planie to zmienić, myślę, że niebawem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Romanse mafijne to nie moja bajka, ale nowatorska fabuła na pewno przyciągnie fanki gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam propozycję przeczytania tej książki, ale w końcu się na nią nie zdecydowałam, choć wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Och nie, to nie jest książka dla mnie. Ale wiem, że jest sporo grono fanów takich historii, więc im na pewno przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 7. W takich klimatach czytelniczych się duszę, zatem wolę w nie nie wkraczać, chyba że mafijne klimaty w mrocznej odsłonie. ;) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię czytać takie serie. O tej autorce też już słyszałam jednak o tej serii jeszcze nie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam nic tej autorki. Czy książkę można czytać niezależnie, czy trzeba znać poprzednie części?

  OdpowiedzUsuń
 10. Przeczytałam wszystkie trzy tomu i według mnie to świetna seria. Uwielbiam inne powieści autorki. Ma dryg do pisania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pamiętam że kiedyś jakaś ksiązka autorki wywołała wiele kontrowersji. Ja sama raczej nie sięgne po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń