Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 26 lipca 2022

,,Ścigana" Tess Gerritsen

 ,,Ścigana" Tess Gerritsen to jeden z tych lekkich kryminałów na wolny dzień. 
Wiedziałam już, czego mogę się spodziewać po prozie autorki, więc tym chętniej zabrałam się za lekturę ,,Ściganej" Tess Gerritsen. Powieść ma niecałe 230 stron, więc bez problemu zapoznałam się z nią w jeden dzień. Tess Gerritsen po raz kolejny stworzyła historię, od której nie sposób się oderwać. Wciąga już od pierwszej strony i do końca zostawia czytelnika ze znakiem zapytania odnośnie dalszych losów bohaterów. Fajne jest to, że to jednotomowe powieści, więc nie musimy czekać na kontynuację. Ze ,,Ściganą" można zapoznać się w nowej szacie graficznej, która niedawno ukazała się na polskim rynku. 

W przypadku zobaczenia łodzi ratunkowej z osobami, którym udało się przeżyć naturalne wydaje się udzielenie jej pomocy. Tak jednak nie było w tym przypadku. Załoga znajdująca się na jednym statku zabiła ocalałych ze statku, na którym miał miejsce wybuch. Dlaczego tak się stało i co Ci ludzie mieli do ukrycia, że niewinne osoby musiały zakończyć swój żywot? Nie miał pozostać po tym zdarzeniu żaden niewygodny świadek, a jednak tak się nie stało. Bez wątpienia rozpoczął się wyścig z czasem. Czy można w nim było polegać wyłącznie na sobie?

Kryminały Tess Gerritsen, które obecnie są wydawane w nowej szacie graficznej łączą silniejsze emocje z przewidywalnymi miłosnymi nutami. Fabuła w przypadku tych tomów jest w średnim stopniu skomplikowana. Język nie jest też poetycki. Są to typowo lekkie lektury z którymi można miło spędzić czas w wolny wieczór. Nie żałuję czasu poświęconego na ten tytuł, gdyż takie lżejsze przerywnik też świetnie się sprawdzają w ramach przerywnika między trudniejszymi publikacjami. Warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł w wolnym czasie. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

11 komentarzy:

 1. Muszę wreszcie dać szansę twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie książki. Zapisałam ją na moją listę książek do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja znajoma bardzo lubi książki tej autorki. Polecała mi niejednokrotnie jej twórczość. Muszę spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Swego czasu czytałam sporo książek tej autorki. Muszę do tego wrócić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna ksiazka, na pewno się nad nią zastanowię!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię czasem obejrześ film kryminalny, ale po ksiażki z tego gatunku nie sięgam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi intrygująco, więc możliwe, iż skuszę się na tę pozycję jak tylko nadrobię swoje zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chociaż mało ambitna lektura, to oderwała mnie od negatywnych myśli podczas pobytu w szpitalu. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie miałam okazji poznać kryminałów tej autorki, ale wiele o nich słyszałam i może pora w końcu samemu się o tym przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że się skuszę. Książka zapowiada się bardzo fajnie i ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam książki tej autorki i mam całą kolekcję! To niesamowite thrillery. Muszę wrócić do tej historii.

  OdpowiedzUsuń