Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 lipca 2022

,,Żadanica" Katarzyna Puzyńska

,,Żadanica" Katarzyny Puzyńskiej to już 14 tom świetnej serii, którego akcją toczy się w Lipowie.Saga o Lipowie autorstwa Katarzyny Puzyńskiej idealnie sprawdza się w przypadku chęci zagłębienia się w wielotomowy cykl. ,,Żadanica" stanowi już 14 tom serii, więc warto wziąć tę lekturę pod uwagę w czytelniczym planie dnia idealnie sprawdzi się w przypadku znajomości poprzednich tomów tego cyklu. Są to obszerne lektury, więc bez wątpienia można się w nich zaczytać przez wiele godzin, co ja też czynię od kilku lat.

W tym tomie miały miejsce dalsze losy głównych bohaterów. Oprocz tego doszło do morderstwa oraz podłożenia szmacianej laleczki. Dlaczego jedna z kobiet musiała zginąć? Jaką rolę w fabule miała odkrywać ta szmacianka? W związku z tym, że lektura jest obszerna, a Katarzyna Puzyńska ms wielkie doświadczenie w pisaniu kolejnych tomów na rozwiązanie tych zawiłości trzeba poczekać di końca tej części.

,,Żadanica" Katarzyny Puzyńskiej to już wspomniany czternasty tom serii, z którym warto zapoznawać się ze znajomością poprzednich części. Po raz kolejny tło społeczne zostało tutaj bardzo silnie rozwinięte. Cykl autorki bez wątpienia przypadnie do gustu osobom, które gustują w społecznych kryminałach oraz wielotomowych seriach. Ja po raz kolejny jestem zachwycona. 

Książkę można kupić na www.inverso.pl 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

11 komentarzy:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jestem ciekawa, jak rozwijała się proza Puzyńskiej. Przeczytałam pierwszy tom i nie do końca dałam się porwać, dla mnie literacko powieść z lekka kulała. Ale cały czas zastanawiam się czy nie pokusić się o kolejny tom, bo być może będzie to jednak lepsza przygoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poznawanie twórczości tej autorki dopiero przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Autorki zupełnie nie znam, nawet o niej nie słyszałam, ale chyba dałabym jej szanse

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam żadnej książki Puzyńskiej, ale wiem, że coś czytała moja mama i była zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja lubię wielotomowe seria, ale o niej jeszcze nie słyszałam... Zdolna autorka...

  OdpowiedzUsuń
 7. 14 tomów to bardzo dużo, jak ona to robi?

  OdpowiedzUsuń
 8. O wow! 14 części, a ja nigdy o tym nawet nie słyszałem. Cóż chyba czas nadrobić zaległości choć częściowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Akurat do przeczytania na lato jednym ciągiem wszystkie tomy na urlopie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam w planie zamówić tę książkę, tylko nadrobię kilka innych i od razu ta pojawi się u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow już 14 tom... sporo tego. Ja nie przepadam za wielotomowymi książkami, ale nie mówię im nie.

  OdpowiedzUsuń