Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 6 sierpnia 2022

,,Dlaczego szczęśliwy człowiek żeni się z kobietą" Marcin Halski

Niepozornie wydana książka formatu zeszytowego, która sprawi, że się uśmiechniesz. I to nie raz. Sprawdźmy.


Marcin Halski w niepozornie wydanej książce pt. ,,Dlaczego szczęśliwy człowiek żeni się z kobietą" postawił na krótkie rozdziały, felietony, w których prezentuje swój punkt widzenia odnośnie związku z kobietą. Są one mniej i bardziej śmieszne, jednak nie da się ukryć, że czyta się je bardzo szybko. Nie jest to literatura wysokich losów, jednak od czasu do czasu potrzebne jest czytelnicze rozprężenie. Ta książka takie oferuje. Autor niekiedy w sposób groteskowy przedstawia takie sytuacje z codziennego życia, jak na przykład ta dotycząca wyjścia z kumplem, która zostaje udaremniona przez spotkanie żony z dawno niewidzianą koleżanką.

Jeżeli szukasz lektury, przy której uśmiechniesz się niejeden raz, a może nawet wybuchniesz śmiechem to Marcin Halski i jego zbiór sprawdzi się w tej roli idealnie. Warto dać jej szansę, jeśli lubisz specyficzne poczucie humory, a liczne damskie przytyki się Ciebie nie imają. Bardzo miło spędziłam z nią wieczorny czas. Jeśli i Ty masz wolny wieczór sięgnij po tę żółtą książeczkę, która sprawi, że na niektóre sprawy spojrzysz zupełnie inaczej.

Za egzemplarz książki dziękuję A może nad morze? Z książką.

5 komentarzy:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię humor tego autora, więc chętnie sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książki są bardzo dobrą lekturą na wolny relaksujący czas. Jestem jej bardzo ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj bardzo fajna ksiazka, zdecydowanie taka do zrelaksowania się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pośmiać się fajna sprawa, specyficzne poczucie humoru to ciekawa sprawa

  OdpowiedzUsuń