Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 sierpnia 2022

Ranking najlepszych kaw ziarnistych

RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

Wiele osób zastanawia się nad tym jaką kawę ziarnistą wybrać? Z pomocą przychodzi nam sklep z kawą czaskawy.pl wspólnie z których przygotowaliśmy dla Państwa ranking najlepszych kaw ziarnistych. 


Jak powstał poniższy ranking kaw ziarnistych?

Na łamach sklepu czaskawy.pl właściciele każdego miesiąca prezentują ranking kaw ziarnistych, który powstaje w oparciu o decyzje zakupowe Klientów. W prostych słowach: im wyższa pozycja tym częściej dana kawa była wybierana. 

W tym miesiącu pojawiła się najnowsza odsłona wspomnianego rankingu kaw a oto TOP 3 najczęściej wybierane przez Klientów kawy ziarniste:

TOP 3 kaw ziarnistych

Poniżej prezentujemy Państwu kawy ziarniste, które w lipcu były najczęściej wybierane przez Klientów wspomnianego sklepu. Osoby zainteresowane pełnym zestawieniem zapraszamy na stronę sklepu gdzie znajduje się lista TOP 10 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych.


Podium najlepszych kaw ziarnistych prezentuje się następująco:

 1. Riposso Bianco 100% arabica - jest to mieszanka ziaren 100% arabica. Jest to kawa, która w rankingu najlepszych kaw ziarnistych od wielu miesięcy piastuje pierwszą pozycję. Na stronie sklepu jak również w serwisie allegro można przeczytać opinie oraz sprawdzić oceny tej kawy.

 2. Riposso Crema Blend - jest to mieszanka ziaren zarówno arabica jak również robusta w stosunku 70% (arabica) do 30% (robusta)

Lavazza Crema e Aroma - każdy kto posiada ekspres do kawy w swoim domu z całą pewnością słyszał o tej kawie. Jest to jeden ze sztandarowych produktów marki Lavazza, który można znaleźć w wielu nie tylko specjalistycznych sklepach z kawą ale nawet marketach - co z całą pewnością wpływa również na popularność tej mieszanki ziaren.

* wpis gościnny

3 komentarze:

 1. Zajrzę na stronę sklepu na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć co przoduje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam pierwszą propozycję, to moja ulubiona kawa. Jestem totalnym kawoszem i jak każdy kawosz mam swoje ulubione kubki, w których kawa smakuje jeszcze lepiej. Oczywiście priorytet to dla mnie możliwość mycia w zmywarce, bo piję takie ilości, że zmywanie ręczne by mnie wykończyło :D Muszę spróbować pozostałych pozycji, może też mi posmakują.

  OdpowiedzUsuń