Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 29 sierpnia 2022

,,Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita" Kimberly A. Tessmer

     Otrzymane z Taniej Książki ,,Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita" to pozycja aktualna w chwili wydawania, jednak niektóre prawdy są niezmienneSprawdźcie też inne nowości w księgarni.

,,Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita" Kimberly A. Tessmer to pozycja, która na pewno zainteresuje szerokie grono odbiorców. Jej zaletą jest to, że dotyczy problemów z jelitami, które mają miejsce u dużej części społeczeństwa z całego świata. Już na samym początku zostało zaznaczone, że przez cały czas trwają badania związane z chorobami jelit. Tego, co jest zawarte w wydaniu Kimberly A. Tessmer nie można traktować jako pewnik, gdyż nim nie jest. Autorka skupiła się na opracowaniach, które w chwili wydawania książki były uznawane za aktualne. Na przestrzeni lat, czy nawet miesięcy ta wiedza może ulec znacznej zmianie. ,,Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita" Kimberly A. Tessmer to publikacja aktualna w tym czasie, jednak niektóre prawdy w niej zawarte są ważne przez cały czas niezależnie od nowych badań. 

Autorka w tej pozycji skupiła się na tym, czym są choroby układu pokarmowego oraz na możliwych przyczynach ich powstawania. Niektóre są z grupy tych, które jeszcze nie mają wiadomych przyczyn. Najpewniej jednak może być to nie takie jedzenie, mało ruchu, nieustanny stres. Kimberly A. Tessmer sporo czasu poświęciła temu, w jaki sposób można poprawić swoją jakość życia. Bardzo ważne jest próbowanie wyciszenia siebie np. poprzez jogę, czy medytację. Nie można zapominać o dawce ruchu. Ważne jednak jest to, by nie forsować swojego organizmu. Choroby układu pokarmowego związane są także z nadwagą, czy otyłością. Idealnym rozwiązaniem jest ograniczenie dziennych kalorii.

,,Leczenie odżywianiem. Zdrowe jelita" Kimberly A. Tessmer na zakończenie ma aż 14-dniowy jadłospis. W trakcie lektury nie brakuje także wykazu składników, które powinno się jeść oraz tych, które są raczej zabronione. Wiadomym jest, że książka przypadnie do gustu szczególnie osobom, które zmagają się z chorobą jelit. Jest także zajmują dla bliskich, którzy mogą wiedzieć czego nie podtykać osobom chorym do jedzenia, gdyż jest to dla nich zakazane. Jest to może nie za obszerne wydanie pod względem liczby stron, jednak treść obejmuje naprawdę bardzo dużo zagadnień. I na koniec pamiętajcie, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak fizyczne więc dbajcie o swoją głowę tak samo jak o wątrobę czy jelita. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.


8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa publikacja, z którą warto się zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię kartkować takie książki i szukać ciekawostek i nowości. Tu jeszcze okładka mnie intryguje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię mieć takie tytuły w swoich zbiorach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł brzmi intrygująco, ale ciekawi mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za takimi książkami, ale wiem, że cieszą się teraz ogromną popularnością.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z zainteresowaniem sięgnę po książkę, co prawda układ trawienny dobrze mi działa, ale ogólnej wiedzy nigdy dość. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 8. Duzo sie ostatnio mowi o zdrowiu jelit :)

  OdpowiedzUsuń