Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 16 sierpnia 2022

,,Pasierbica gangstera 2" Monika Magoska-Suchar

   Otrzymana z Taniej Książki ,,Pasierbica gangsters 2" to świetna kontynuacja poprzedniczki.   Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Monika Magoska-Sugar w swoich historiach nie boi się wyrazistego języka i takich że scen z życia bohaterów. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej wydanej powieści. Mowa oczywiście o ,,Pasierbicy gangstera 2". W pierwszym tomie poznajemy Chiarę, wychowywaną przez siostry zakonne, które, delikatnie mówiąc, znęcają się nad nią bez większej przewiny. Dziewczyna wychowywana surowo nie potrafi odnaleźć się w ,,normalnym" świecie. Wybawieniem staje się dla niej staje się Fabio Candeloro, który wyrywa ją ze szponów sióstr. Okazuje się jednak, że poza murami klasztoru czekają na nią także inne niebezpieczeństwa. Jednym z nich jest miłość do niewłaściwego człowieka.

Tymczasem mijają już dwa lata od ślubu Chiary i Marco Candeloro. Kobieta ze wszech sił wzbrania się przed daniem mu dziedzica. Nie może zapomnieć chwili uniesienia, wynikającej z prawdziwej miłości. Marco znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, wyładowując się na niej niczym na worku treningowym. Chiara ma dość takiego życia. Próba ucieczki, czy śmierci kończy się za każdym razem fiaskiem. Oderwaniem od codziennych trosk jest prowadzona przez nią fundacja Dzieci w Potrzebie. Dzięki jej zaangażowaniu udało się otworzyć nowoczesne placówki opiekuńczo-wychowawcze dla sierot, szkoły dla najuboższych oraz szpitale. Chiara doskonale pamiętała swoje ,,wychowanie" u sióstr i nie chce, by ktokolwiek musiał jeszcze przeżywać taką gehennę. 

Monika Magoska-Suchar w swojej kolejnej części cyklu zaskakuje i szokuje. Choć wydawać by się mogło, że Fabio Candeloro, zakała rodziny nie będzie już stawał na drodze do poszerzenia imperium, to jednak pojawia się w jego miejsce nieznajomy Vittorio Scorazzi. Mężczyzna od początku wspiera fundację, która tak naprawdę powstała dzięki jego wpływom i wskazówkom. Marco szaleje, ciotka ma przepowiednie, zapowiadające prawdziwy armagedon, a Chiara... ona cieszy się, że jest dla niej choć nikła nadzieja na wyzwolenie. Niezwykle wciągająca historia, a już teraz wiadomo, że powstanie tom trzeci. To będzie prawdziwa petarda! Nie możesz przejść obok niej obojętnie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Lubię od czasu do czasu sięgnąć po książkę z wątkiem mafijnym. Myślę, że ta mogłaby mi się spodobać. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Smutna historia...chyba nie dla mnie. Ale z pewnością znajdzie swoi h fanów!
  www.miloscmamy.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrócę do lektury Twojej recenzji jak przeczytam ten tom, bo bardzo na niego czekałam i niedawno do mnie przyjechał :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tę książkę i wkrótce będę czytać, mam nadzieję że spodoba mi się tak jak pierwszy tom

  OdpowiedzUsuń
 5. To naprawdę musi być wciągająca lektura. Lubię takie klimaty. Koniecznie zapoznam się z tą serią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam pierwszego tomu, do tego też nie bardzo mnie ciągnie. To nie mój gatunek niestety.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio książki z motywem gangsterów i romansów cieszą się wyjątkową popularnością wśród pisarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Siostry zakonne znęcające się nad podopiecznymi to nic nowego...Do tego gangsterski świat . Bardzo chwytliwe tematy na historie dla lubiących czytadła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie przypuszczam, abym odnalazła się w tej książce, ale dopóki jej nie przejrzę, nie będę miała pewności. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń