Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 sierpnia 2022

,,Władcy żywiołów. Woda i wiatr" Klaudia Wiktoria Streich

 ,,Władcy żywiołów. Woda i wiatr" Klaudii Wiktorii Streich to pozycja, w której teraźniejszość łączy się z magią.


Jestem zdania, że warto jest wspierać początkujących twórców na ich literackiej drodze. W związku z tym bardzo często sięgam po debiuty, również te młodych autorów. ,,Władcy żywiołów. Woda i wiatr" Klaudii Wiktorii Streich jest jedną z tych książek, które łączą teraźniejszość ze światem magii. Na pewno jest się czym zainteresować i w czym zaczytać, gdyż jest to obszerna publikacja,  na którą można się skusić w wolnym czasie.

Raven nie sądziła, że legendy opowiadane jej przez ciotkę mogą być prawdziwe. Wszystko zmieniło się w chwili gdy poznała Raphaela. To właśnie wtedy jej życie zaczęło podążać zupełnie nowymi torami. Okazało się, że Raven posiada magiczne moce podarowane jej przez bogów, jednak nie miała pojęcia jak nimi władać. Czy to się miało zmienić?

Literatura młodzieżowa w połączeniu z fantastyką cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców. Z tego też powodu ,,Władcy żywiołów. Woda i wiatr" Klaudii Wiktorii Streich na pewno znajdzie swoich odbiorców. Jest to jedna z obszerniejszych publikacji z dość mocnymi scenami finałowymi. Pozostaje kiec nadzieję, że w przyszłości powstanie kontynuacja, ponieważ autorka ma jeszcze o czym pisać w kolejnej części.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 


7 komentarzy:

 1. Na ciekawą pozycję z tego gatunku zawsze jestem chętna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo jak łączy się z magią, to musi być piękna ;) pozdrawiam, ada

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię fantastyki ale ciekawie sie zapowiada Monika F

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie takiej pozycji teraz szukam. Mam ochotę na młodzieżówkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaintrygowałaś mnie tą pozycją, chociaż raczej nie sięgam po takie lektury

  OdpowiedzUsuń
 6. Aleksandra Załęska16 sierpnia 2022 11:26

  To prawda, czasem można natrafić na ciekawą książkę debiutanta :)

  OdpowiedzUsuń