Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 sierpnia 2022

,,Weterynarz" Ludka Skrzydlewska

 Otrzymany z Taniej Książki ,,Weterynarz" to kolejna część serii Faceci do wynajęcia.  Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni.


Uwielbiam książki, które wciągają mnie od pierwszej strony. Z twórczością Ludki Skrzydlewskiej także miałam wcześniej styczność za sprawą antologii, czy przy okazji pełnowymiarowej książki ,,Niepokorne serca". Wszystkie jej historie wywarły na mnie duże wrażenie. Nie inaczej było także w przypadku ,,Weterynarza", najnowszej części serii ,,Faceci do wzięcia". Cykl charakteryzuje się tym, że każdą historię pisze inny autor i czyta się je jako samodzielne pozycje. Miałam już okazję poznać książkę Ady Tulińskiej, Dominiki Smoleń, Eweliny Dobosz, czy Anny Langner. To szybkie historie, które jednak niosą ze sobą też głębsze przesłanie. Tak było też tym razem. 

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że że ochotę wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady. O ile u innych jest to formą żartu, o tyle Lucyna Lis zostaje uciekającą warszawską panną młodą. Toksyczny narzeczony oraz matka nie dopuszczają do siebie informacji, że Lucy nieoczekiwanie znika. Co ważne, nie martwi ich los 24-latki, a wstyd, którego się najedli przed krewnymi i rodziną. Lucy ucieka do ciotki Marianny do Pensjonatu Nad Potokiem w Kalnicy. To tam poznaje przystojnego wycofanego Weterynarza Jana Wagnera, który przed 7 laty kupił gabinet weterynaryjny. Przez ten czas przyjaciółmi stali mu się Marianna oraz jej narzeczony, mający stadninę koni. Lucy boi się nowego toksycznego związku. Janek skrywa tajemnice, które rzutują na jego aktualne kontakty z kobietami, które praktycznie nie istnieją. Czy magia Bieszczad i wspomnień z przeszłości sprawi, że tych dwoje zacznie nowe życie?

Ludka Skrzydlewska stworzyła pełną napięcia historię, w której nie obyło się bez delikatnego wątku kryminalnego. Autorka zabiera czytelnika w bieszczadzką przygodę, przy okazji przemycając krajoznawcze smaczki odnośnie tego regionu Polski. ,,Weterynarz" to kolejna świetna powieść w dorobku pisarki. Nie możesz przejść obok niej obojętnie. Poświęca Poświęca uwagi toksycznej matce i partnerowi, a także poszukiwaniu siebie na nowo. Koniecznie daj jej szansę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.


10 komentarzy:

 1. Czytałam już książkę tej autorki, o tej jednak słyszę pierwszy raz. Mnie osobiście zainteresowła i ten drobny wątek kryminalny dodatkowo na plus

  OdpowiedzUsuń
 2. Cykl Faceci do wynajęcia cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 3. O coś dla mnie. Lubię takie klimaty. Tytuł ląduje na mojej liście czytelniczej :) Będę miała co czytać jesienią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ochotę na tę serię. Podoba mi się, że można je czytać osobno i że pojawiają się różne zawody.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja nie cierpię takich okładek! Zawsze psują mi odbiór nawet świetnej książki :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakos jak widzę tego typu okładkę to nawet nie mam ochoty sprawdzac czy warto czytac dana ksiazke. Omijam je szerokim łukiem, bo fabula koniec koncow zawsze jest ta sama

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam książki z tego wydawnictwa, a powieści tej autorki szczególnie są u mnie mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie nie sięgnę po tę książkę, nie jest dla mnie, więc sobie daruję

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta seria jest mocno rozchwytywana chyba, bo bardzo dużo widzę recenzji książek, które się w niej znalazły.

  OdpowiedzUsuń