Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 9 września 2022

,,Dbałość" Nedra Glover Tawwab

 ,,Dbałość", którą napisała Nedra Glover Tawwab to pozycja skierowana praktycznie do każdego odbiorcy.


Lubię gdy pozycja także z gatunku poradnik okazuje się być dla mnie satysfakcjonująca. W związku z tym, gdy tylko dowiedziałam się, że dostępna jest książka  ,,Dbałość", którą napisała Nedra Glover Tawwab wiedziałam, że nie przejdę obok niej obojętnie. Jest to jedno z tych wydań, które porusza doprawdy wiele ważnych kwestii. Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji ćwiczeń, które także znalazły się w tej publikacji.

,,Dbałość. O komunikowaniu swoich potrzeb, stawianiu granic i wolności bycia sobą" napisana przez Nedrę Glover Tawwab skupia się na wielu sytuacjach, w których konkretna jednostka jest wykorzystywana przez inną osobę. Może być to spowodowane różnymi sytuacjami, jednak niezmiennym pozostaje to, że po prostu nie potrafi się odmówić. Wydanie pod względem treści opisuje sytuacje, w których dochodzi do zaburzenia granic. 

Autorka w tej pozycji podaje przykłady, stawia pytania, jak sobie poradzić z daną sytuacją, nie brakuje także ćwiczeń. ,,Dbałość" jest pozycją skierowaną do każdego odbiorcy, który czuje, że coś ze stawianymi przez niego granicami i codziennym zabieganiem jest nie tak. Nie można brać na siebie więcej obowiązków niż jest się im w stanie podołać. ,,Dbałość", którą napisała Nedra Glover Tawwab to lektura skierowana tak naprawdę do większości społeczeństwa. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.


11 komentarzy:

 1. Koniecznie muszę przeczytać tę książkę. Bardzo często biorę na siebie zbyt dużo obowiązków.

  OdpowiedzUsuń
 2. To raczej książka nie dla mnie - o komunikowaniu swoich potrzeb, stawianiu granic i wolności bycia sobą aktualnie sporo rozmawiam o terapii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś zdecydowanie dla mnie! Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. swietna ksiazka, idealna dla mnie, na pewno ja przeczytam, choc nie przepadam za poradnikami. ale ta wydaje sie ekstra

  OdpowiedzUsuń
 5. Poradniki to nie jest coś co lubię :) Ale może kiedyś się na tę książkę skuszę? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dystans do poradników, bo często są oderwane od rzeczywistych problemów i tylko teoretycznie omawiają sprawy, które tak naprawdę są indywidualne dla każdego. .

  OdpowiedzUsuń
 7. To ważna lektura. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wartościowa książka, warto się nią zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z tego co piszesz, to książka uczy asertywności w życiu, a to bardzo ważna i przydatna cecha, której każdemu czasem brakuje. Może skuszą się na lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 10. lubię poradniki można coś ciekawego dla siebie znaleźć

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta pozycja jakoś do mnie nie przemawia. Tym razem chyba sobie podaruje. Kinga

  OdpowiedzUsuń