Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 2 września 2022

,,Islamskie fatum" Igor Kaczmarczyk

 ,,Islamskie fatum" Igora Kaczmarczyka to bardzo skrupulatne wydanie.,,Islamskie fatum" Igora Kaczmarczyka to lektura skierowana przede wszystkim do osób zainteresowanych światem. Od czasu do czasu sięgam po książki opisujące inne kultury i tym razem także postanowiłam tak uczynić. Ze względu na nagromadzenie faktów nie jest to pozycja, którą przeczyta się błyskawicznie. W wolniejsze dni można zapoznawać się z nią po kawałku aż w końcu dotrze się do napisanych przez autora ostatnich stron.

Na ile znasz kulturę islamu? Kobiety tam wciąż nie mają decydującego zdania w kwestii zamążpójścia. Układy rodzinne, polityczne rzutują na to, jak jest planowana ich przyszłość. Dodatkowo panie nie mogą wykonywać wielu zawodów. Ich zadaniem ma być opieka nad domem, dziećmi. To tylko niektóre z zagadnień, które zostały poruszone w tym wydaniu. Tematyka islamu jest jednak o wiele szersza i niezwykle skomplikowana.

Igor Kaczmarczyk w swojej najnowszej książce pt. ,,Islamskie fatum" pokazuje różne niuanse, rządzące krajem i wiarą w XXI wieku. Koniecznie daj jej szansę, jeśli ciekawi Cię ta kultura. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tym tytułem i nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę. Prawda jest taka, że właśnie dzięki tego typu wydaniom z powodzeniem można dowiedzieć się więcej na temat innych kultur. Nie w każdym przypadku jest to jednak wiedza pozytywna. Nie sposób przechodzić jednak obojętnie obok tego co dzieje się na świecie.


Książkę można kupić na www.inverso.pl


 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

13 komentarzy:

 1. Właśnie myślalam nad zakupem tej pozycji, bo kultura wschodu w literaturze jest popularna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam już wiele książek o tej tematyce i niestety mam wrażenie, że piszemy ciągle jedno i to samo, w różnych kontekstach.

  OdpowiedzUsuń
 3. jeszcze jakiś czas temu często sięgałam po tego typu ksiązki, ale jakoś mi się znudziły
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też lubię sięgać po książki opisujące kulturę islamu. Był czas, że czytałam ich naprawdę dużo. Na ten tytuł chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po tę książkę raczej nie sięgnę, kiedyś sporo w tych klimatach buszowałam, ale przekonałam się, że i tak nie zrozumiem tak odmiennej kultury. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś czytałam książke z tą kulturą w tle. Ta też jest dla mnie interesująca i bym ją chętnie poczytała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś nie potrafię przekonać się do książek, które powiązane są z Islamem, Muzułmanami itp.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie książki są zdecydowanie oknem na świat. Możemy zagłębić się w daną tematykę w zaciszu swojego domu

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie lubię tematyki islamskiej. Wywołuje u mnie zazwyczaj straszny gniew i bezsilność :/

  OdpowiedzUsuń
 11. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdecydowanie nie moje klimaty, jednak myślę, że ta książka mogłaby się spodobać mojej przyjaciółce. ;)

  OdpowiedzUsuń