Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 16 września 2022

,,Nie ufaj mu" Remigiusz Mróz

 ,,Nie ufaj mu" Remigiusza Mroza to drugi tom serii, z którym warto się zapoznać. 


Remigiusz Mróz wydał już kilkadziesiąt książek na polskim rynku. Niektóre z nich zostały też przetłumaczone na inne języki. To pewnie jeszcze nie koniec jego sukcesów. Warto jest mieć na uwadze także niedawno wydane ,,Nie ufaj mu" polskiego pisarza. Powieść stanowi drugi tom serii, jednak dzięki odpowiedniemu poprowadzeniu akcji nie ma problemu z zapoznawaniem się z nią z jako zupełnie oddzielną lekturą. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.  

Główną bohaterką tego wydania została Ina Kobryn. Już pierwsze sceny wprawiają odbiorcę w niesamowicie przerażający wir zdarzeń.  Blisko miejsca zamieszkania z siostrą i jej partnerem Ina Kobryn została napadnięta przez gwałciciela. Na szczęście do niczego nie doszło, ale to wszystko stało się za sprawą jej wybawiciela. Niedługo potem w rzeczach siostry znalazła kartkę z tytułową treścią. Komu Ina miała nie ufać?

Pomysł na fabułę tej książki jest naprawdę bardzo ciekawy i sprawnie przeprowadzony. Dzięki temu, że sprawa związana z gwałtem praktycznie zaczyna i kończy się w tym tomie nie ma potrzeby zapoznawania się z pierwszym tonem, choć jest to mile widziane ze względu na tło obyczajowe tego cyklu. ,,Nie ufaj mu" Remigiusza Mroza to lektura, która jest zaskakująca od początku do końca. Nawet w najmniejszym stopniu nie sposób jest domyślić się jej zakończenia  

Książki dostarcza serwis Sofario.com 

10 komentarzy:

 1. Muszę wreszcie przeczytać coś od tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do tej pory jeszcze nie czytałam żadnej powieści Mroza, ale w końcu będę musiała dać im szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja o twórczości tego autora tylko słyszałam. Zupełnie mnie do niej nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Natykam się na książki Mroza co rusz...ale jakoś nie leży mi jego pióro i jeszcze nic nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię twórczość tego autora, tworzy świetne historie. Tej książki jeszcze nie czytałam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze mówiąc nie czytałam jeszcze nic Mroza. Przeraża mnie ilość pisanych przez niego książek i nie bardzo wiem od czego zacząć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Próbowałam raz przeczytać jedną z powieści pana Mroza, ale jakoś mi nie przypasowała. Nie skreślam go jednak zupełnie, może kiedyś się skuszę na inną książkę tego autora. Może na pierwszy tom tej serii?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakoś mi nie po drodze z powieściami Mroza. Jest popularny, ale chyba nie trafia do mnie jego twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam wielokrotnie o książkach tego autora. Sama jednak ich nie czytam, bo to nie mój gatunek literatury.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam kilka ksiazek autora i bardzo mi się podobały.Ten tytuł sobie zapiszę.

  OdpowiedzUsuń