Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 września 2022

,,Rana pełna ryb" Lorena Salazar Masso

 ,,Rana pełna ryb" Lorena Salazar to przejmująca pozycja napisana jako praca zaliczeniowa. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


,,Rana pełna ryb" Loreny Salazar Masso to jedno z tych wydań, które jest niezwykle nietuzinkowe pod względem opisywanej treści. Jest to zajmująca publikacja, którą czyta się całkiem sprawnie, gdyż nie jest obszerna pod względem treści. Autorka stopniuje napięcie w idealny sposób, więc odbiorca dopiero stopniowo dowiaduje się w jakim celu odbywa się cała ta wyprawa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w pełni móc się z nią zapoznać w kilka dłuższych chwil. Nie sposób nie wspomnieć także o pięknej oprawie graficznej, która otwiera każdy kolejny rozdział w przypadku tego wydania. O czym jest ,,Rana pełna ryb" Loreny Salazar Masso?

Nie sposób opisać tego jednym słowem. Na pewno jest to powieść o poszukiwaniu siebie, wspomnieniach, odszukiwaniu biologicznych rodziców, wyśmiewaniu, życiu, płynięciu na spotkanie, ale także tych ostatnich odejściach. Jego głównymi bohaterami są biała kobieta i czarny chłopiec. Nie od dziś było wiadomo, że to własnie ona nie jest jego biologiczną matką. Koledzy wyśmiewali się z chłopca z powodu tego, iż miał inny kolor skóry niż jego opiekunka. Z tego powodu bohaterka nazywana Ma postanowiła wybrać się z nim w podróż, podróż ku prawdziwemu przeznaczeniu i powrotowi do jego korzeni. Czy jednak dla chłopca i jego matki miała być to szczęśliwa wyprawa?

Książka ,,Rana pełna ryb" Loreny Salazar Masso została napisana przez młodą studentkę jako praca zaliczeniowa. Dzięki wsparciu profesorów i najbliższych udało jej się wydać tę pozycję, która opisuje także prawdziwe wydarzenia z Kolumbii naszych czasów. Nie chcę jednak tutaj za dużo zdradzać, gdyż są to dopiero końcowe sceny tego wydania. Dzięki temu, że pisarka umiejętnie stopniowała napięcie odbiorca w żadnym przypadku nie może być przygotowany na to, że właśnie w taki sposób zakończy się ta historia. Swoją drogą, ostatnie sceny są jeszcze tym bardziej wzruszające i takie mistyczne, biorąc pod uwagę to, co właśnie przed chwilą miało miejsce. Warto mentalnie przygotować się na poznanie tej historii.   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Zainteresowałaś mnie, musze przyjrzeć się tej ksiazce
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że warto sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolumbia mnie interesuje, więc coś dla mnie. Pozdrawiam, ada

  OdpowiedzUsuń
 4. Na nietypową lekturę zawsze chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnie cieszy, kiedy praca zaliczeniowa doczekuje się wydania i pomagają młodemu autorowi/autorce nauczyciele, by taką pozycję wydać. Daje to nadzieję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie się zapowiada, chętnie będę miała na uwadze ten tytuł, może także i córka uda i się do tej przygody namówić. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi intrygująco, na pewno rozejrzę się za tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń