Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 3 września 2022

,,Czego nie widać" Brianna Labuskes

 ,,Czego nie widać" Brianny Labuskes to lektura zaskakująca pod każdym względem.


,,Czego nie widać" Brianny Labuskes to jedna z tych lektur, która całkiem długo czekała na swoją kolej. Uważam jednak, że na każde wydanie musi przyjść odpowiedni czas. Tak było też z tą publikacją. Korzystając z wolniejszego dnia podczas wyjazdu postanowiłam zapoznać się właśnie z tym wydaniem ze względu na jego obszerność. Nie żałuję, że podjęłam właśnie taką decyzję, gdyż ,,Czego nie widać" Brianny Labuskes okazała się być świetnym wyborem akurat na ten dzień.

Sprawa zabójstwa toczy się na różnych liniach czasowych. Najważniejsze jest to, że kilkulatka została oskarżona o zabicie swojej ciotki. Najgorsze było to, że ona nie pamiętała tego zdarzenia. Dodatkowo Gretchen uważała była za dziecko, w którym czaiło się zło. Czy jednak było możliwe, by posunęła się do odebrania życia krewnej? Fabuła opiera się także na śmierciach, które miały miejsce w przeszłości. Czy możliwe było, by te wydarzenia w jakikolwiek były ze sobą połączone? Czy po latach udało się odkryć prawdę?

,,Czego nie widać" Brianny Labuskes to jedno z tych wydań, w których do samego końca nie wiadomo w jaki sposób zakończył się grzebanie w przeszłości.  Autorka stworzyła obszerną publikację, która okazała się satysfakcjonująca pod względem budowania napięcia. Kluczowe fakty odkrywane są stopniowo, a dodatkowo na koniec na odbiorcę czeka prawdziwa fabularna bomba. ,,Czego nie widać" Brianny Labuskes to jedno z tych wydań na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwo LUNA.

12 komentarzy:

 1. Autorka stworzyła obszerną publikację od której nie sposób się oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam się nad lekturą tej książki, ale teraz wiem, że naprawdę warto ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. W kryminałach ciekawi mnie odkrywanie nowych faktów. Szczególnie ważne jest tempo wydarzeń i sposób przedstawienia ich przez autora. Myślę, że książka mogłaby mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że nie wiedziałam o tej pozycji, ale chętnie nadrobię swoje braki, bo wygląda naprawdę ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. O to może być ciekawa książka. Chętnie sięgnę. Aneta S.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nie znam książki , ale zgadzam się, że bywa tak iż na niektóre publikacje po prostu musi przyjść odpowiedni czas.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam, więc trudno mi się wypowiedzieć - ale sądząc po recenzji jest to propozycja, nad którą warto się pochylić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo sobie cenię książki które zaskakują :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie na taki odpowiedni czas czeka kilka tytułów...Poza tym lubię książki, które pozytywnie zaskakują.

  OdpowiedzUsuń
 10. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Tytuł, który chętnie wezmę w swoje dłonie, ciekawie zapowiadająca się przygoda czytelnicza. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń