Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 7 września 2022

,,Szklany dom" Eve Chase

,,Szklany dom" Eve Chase to jedno z tych wydań, które poznałam w ostatnim czasie. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

 

Zapoznawanie się z pozycjami, które nie dość, że napisane zostały przepięknym językiem to jeszcze dodatkowo zachwycają taką mistyczną fabułą jest dla mnie olbrzymią przyjemnością. W związku z tym nie mogłam przejść obojętnie obok wydania, jakim okazał się ,,Szklany dom", napisany przez Eve Chase. Ze skrzydełka można dowiedzieć się, że ta lektura została okrzyknięta bestsellerem, więc nie ma się czemu dziwić, że powieść została przetłumaczona również na język polski. Po otrzymaniu przesyłki, w której znajdowało się między innymi to wydanie zbyt długo nie zwlekałam z jej lekturą. Już od samego początku byłam bardzo ciekawa w jakim kierunku potoczy się ta fabuła i czy faktycznie jest aż tak zajmująca, jak zostało to osądzone. Już teraz zaręczam, że tak własnie jest.

Odkrywanie tajemnic z przeszłości nie zawsze musi zakończyć się powodzeniem, a o tym, jak to wyglądało w przypadku historii ,,Szklanego domu" Eve Chase każdy odbiorca musi przekonać się samodzielnie. Bez wątpienia jest to lektura, w której natura odgrywa bardzo dużą rolę, lecz czy to ona była tak przerażająca czy może były to jedynie ludzkie zmysły, które wyobrażały sobie za wiele? Bohaterami tego wydania jest rodzina Harringtonów. To właśnie oni przeprowadzili się do rezydencji, która zlokalizowana była w głębokim lesie. Pani domu nie do końca uporała się z poronieniem, które miało miejsce już rok temu. Pewnego dnia w lesie znalezione zostało niemowlę, które rodzina postanowiła przygarnąć jako swoje. Czy było to dobrym posunięciem?

,,Szklany dom", który napisała Eve Chase jest jedną z tych książek, w których do samego końca nie wiadomo jakie będzie rozwiązanie sprawy. Na pewno publikacja jest w wielu momentach zaskakująca, ale także nieco mroczna. Nie dziwi mnie fakt, że powieść została okrzyknięta bestsellerem, ponieważ w pełni na to zasługuje. Jestem przekonana, że to nazwisko jeszcze nie raz pojawi się na naszym rodzimym rynku wydawniczym. Już nie mogę doczekać się tego momentu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Myślę, że to wydanie może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie zaskakujące i trochę mroczne powieści, więc z przyjemnością skusiłabym się na czytanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi świetnie! :) Ale rzadko czytam zagranicznych autorów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię powieści, które potrafią mnie czymś zaskoczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na samą myśl mam ciarki. Moja lista książek do przeczytania jest już tak długa, że muszę chyba wnioskować o przedłużenie doby.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem że jest duże zainteresowanie tą książka. JA sama chętnie ją przeczytam, o ile będzie dostępna an legimi.

  OdpowiedzUsuń