Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 września 2022

,,W mroku płytkich kłamstw" Ginny Myers Sain

,,W mroku płytkich kłamstw" Ginny Myers Sain to literatura, w której nie brakuje bardziej mrocznych tematów. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Książki zaliczane do gatunku literatury młodzieżowej niekoniecznie za każdym razem muszą być cukierkowe i opowiadać o spełnionej miłości. Młodsi odbiorcy, którzy są już w prawie pełnoletnim wieku także lubią zapoznawać się z pozycjami ze sporą dawką napięcia. W ,,W mroku płytkich kłamstw" Ginny Myers Sain można odnaleźć tematykę, która niekoniecznie jest idealna dla bardzo wrażliwych odbiorców. Już na samym początku w związku z tym zamieszczone zostało ogłoszenie na temat tego, że w tym wydaniu nie brakuje scen przemocy, samobójstwa i morderstwa. Pomijając wiek odbiorców niewątpliwie jest to jedno z tych wydań, które zasługuje także na uwagę pełnoletnich czytelników.

Tematyka tej książki opiera się wokół tajemnic związanych z pewną nocą. To właśnie wtedy doszło do zaginięcia przyjaciółki Grey. To wydarzenie było owiane sporą warstwą tajemnicy i niedomówień. Nie można było zorientować się w tym co stało się z dziewczyną i dlaczego do tego doszło. Grey postanowiła we własnym zakresie dowiedzieć się co było przyczyną zniknięcia jej przyjaciółki. Droga do prawdy nie była jednak usłana różami, a wręcz niesamowicie wyboista. Czy dziewczynie udało się odkryć prawdę na temat tego co stało się z zaginioną? Dlaczego jej zniknięcie nie pozostawiło po tym zdarzeniu żadnego śladu?

Literatura młodzieżowa może być też niezwykle mroczna i to wydanie właśnie takie jest. Oczywistym jest, że wiele zależy też od wrażliwości danego odbiorcy. Dla osoby dorosłej będzie to po prostu możliwość zapoznania się ze świetnym wydaniem ze sporą dawką napięcia. Nastolatkowie mogą jednak odebrać tę powieść zupełnie inaczej. Na uwagę bez wątpienia pod względem graficznym zasługują świetne strony zapowiadające kolejny rozdział. Są one utrzymane w szarawej kolorystyce z kilkoma zdaniami tekstu. ,,W mroku płytkich kłamstw" Ginny Myers Sain to pozycja dla osób, które zrozumieją, że wydarzenia opisane w tej publikacji są jedynie fikcją literacką. Nie sposób przejść obok nich obojętnie, jeśli ma się ochotę na to wydanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Myślę, że jestem bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jednak nie dla mnie, ale polecę przyjaciółce ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla młodszych czytelników to z pewnością bardzo interesująca pozycja

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami naprawdę bardzo rzadko ale zdarza mi się sięgnąć po coś młodzieżowego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi calkiem zachecajaco, jak będę mieć okazje to przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię sięgać po książki młodzieżowe, ostatnio mają one w sobie bardzo dużo mocnych przekazów.

  OdpowiedzUsuń
 7. W takich tematach też czuję się dobrze. Fajna odskocznia od innych pozycji. Kinga

  OdpowiedzUsuń