Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 października 2022

,,Arabskie opowieści" Tanya Valko

 ,,Arabskie opowieści" Tanyi Valko to zbiór opisujący przeżycia autorki przez ponad 25 lat w Krajach Orientu.

 

Tanya Valko to pseudonim polskiej pisarki, której wcześniejsze lektury zrzeszyły bardzo wierne grono wielu odbiorców. Nie inaczej na pewno będzie tym razem, ponieważ  ,,Arabskie opowieści" Tanyi Valko to zbiór jej przeżyć z 25 lat życia w Krajach Orientu. Dzięki temu wydaniu odbiorcy mogą przeczytać wrażenia z osobistym przeżyć autorki, która mogła to zobaczyć to, co opisuje w tym wydaniu. Wszelkie prawdopodobieństwo do prawdziwych osób jest jednak przypadkowe. Atutem ,,Arabskich opowieści" jest to, że poszczególne rozdziały nie są zbyt długie objętościowo. Dzięki temu z całością nie trzeba zapoznawać się za jednym razem, ale można po nią sięgać w trakcie krótkich przerw między innymi zajęciami.

 ,,Arabskie opowieści" Tanyi Valko to jedno z tych wydań, które opisuje, jak to wygląda w Krajach Orientu. Niekiedy są to historie zabawne, radosne, ale innym razem przerażające, czy smutne. Tak jak poprzednie wydania Tanyi Valko tak i to jest napisane w bardzo przystępny sposób. Autorka znana jest z pisania lektur w tej tematyce, więc tym razem nie mogło być inaczej. Jestem przekonana,  że dzięki temu iż Tanya Valko tyle lat spędziła poza granicami Polski jej wydanie jest jeszcze cenniejsze dla odbiorcy, który postanowi się z nim zapoznać.

Najnowsze wydanie autorki zostało napisane w formie powieści, dzięki czemu czyta się ją jeszcze lepiej niż zbiór potencjalnych oddzielnych historii. Na zakończenie dodany został słowniczek, dzięki któremu można poszerzyć swoją wiedzę na temat niektórych pojęć.  ,,Arabskie opowieści" Tanyi Valko to jedno z tych wydań, które inspirowane jest prawdziwymi wydarzeniami, napisane jest w formie powieści i z tego powodu jeszcze lepiej się z nim zapoznaje.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Inverso.

11 komentarzy:

 1. Zupełnie nie kręcą mnie arabskie klimaty, więc książki tego typu omijam szerokim łukiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę dokupić do biblioteki, mam już ten tytuł w koszyku i czekam na pozwolenie na zakup

  OdpowiedzUsuń
 3. tego typu ksiązki czytałam bardzo często ale później zaczeło mi się wydawać że piszą w nich jedno i to samo

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wieki nie czytałam książek w Arabskim klimacie. Chyba czas do nich wrócić. Zapiszę sobie ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy po książkę sięgnę, to nie jestem pewna, mało kiedy sięgam po ten gatunek. Jednak jej wydanie jest naprawdę ładne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz widzę tę książkę i mimo, że to nie do końca moje klimaty, to zauważyłam, że moda na powieści w arabskim stylu znowu wracają do łask.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię arabskie klimaty w książkach, zawsze mnie w nich coś zaskakuje dlatego będę mieć na uwadze tą propozycje

  OdpowiedzUsuń
 9. Z chęcią bym przeczytała tę książkę. Kraj Orinetu to niesamowicie ciekawy kulturowo region, tak samo pod względem historycznym.

  OdpowiedzUsuń