Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 17 października 2022

,,Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletta Piasecka

,,Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletty Piaseckiej to kolejny tom serii obyczajowej polskiej znanej pisarki.

,,Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletty Piaseckiej stanowi trzeci tom serii obyczajowej, na który warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Oczywistym jest, że o wiele lepiej jest zapoznawać się z zakończeniem trylogii z wcześniejszą znajomością dwóch poprzednich części. Jeśli odbiorcom nie przeszkadza jednak pewne niedopowiedzenie to z powodzeniem można sięgnąć właśnie po to wydanie, a w dalszej kolejności przystąpić do przeczytania dwóch poprzednich części. ,,Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletty Piaseckiej stanowi zwieńczenie trylogii. Możliwość poznawania twórczości coraz to nowszych polskich autorów przynosi mi zawsze wiele radości, gdy ich wydania okazują się warte uwagi.

Głównymi bohaterkami tej serii są trzy przyjaciółki. Joanna, Magda i Zuzanna w tym wydaniu mają już za sobą trudne przeżycia, jednak będą musiały mierzyć się dalej z tym, co przygotowało dla nich życie. Czy los przygotował dla nich coś nowego i bardziej pozytywnego, co miało na stałe zapisać się w ich życiorysie? Na pewno atutem cyklu jest to, że Wioletta Piasecka pisze o trudnych zagadnieniach w bardzo przystępny sposób. Zuzanna, Magda i Joanna tak jak prawdziwi ludzie muszą mierzyć się z trudnościami losu, na które nie zawsze można się przygotować.

Bez wątpienia ,,Przyjdzie pogoda na ślub" Wioletty Piaseckiej jest ciekawym zwieńczeniem tej trylogii. Jeśli jeszcze nie znacie pióra tej polskiej pisarki warto jest zainteresować się właśnie lekturą tego cyklu. Niewątpliwie jest się czym zainteresować, gdyż nie jest to przesłodzona seria obyczajowa, ale taka, na którą można się skusić w chwili, gdy nie chce się czytać o przesłodzonych historiach i bohaterach, którzy raczej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina.

6 komentarzy:

 1. Z przyjemnością skuszę się na ten cykl.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo lubię ten cykl. Żal było mi rozstawać się z jego bohaterkami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tym razem zdecydowanie nie jest to moja tematyka, ale chętnie poczytam inne recenzje i znajdę coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście nie słyszałam jeszcze i tek seri książkach tej autorki. Czasem lubię sięgnąć po historie obyczajowa

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tej trylogii, ale muszę przyznać, że mnie zainteresowała i chętnie po nią sięgnę w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem nie jest to dla mnie. Słyszałam już o tych książkach, ale się nie skusiłam.

  OdpowiedzUsuń