Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 października 2022

,,Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem" Matthias Marquardt

,,Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem", którą napisał Matthias Marquardt przyda się wielu osobom.,,Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem", którą napisał Matthias Marquardt jest nowością na polskim rynku wydawniczym. Z tego powodu więc tym bardziej warto jest zapoznać się akurat z tym wydaniem. Jako społeczeństwo coraz częściej mamy problemy z wyczerpaniem oraz wypaleniem zawodowym. Nowością jest to, że zaczyna mówić się o tym głośno. Coraz więcej osób w takich sytuacjach stara się o zmianę pracy, wsparcie najbliższych lub udaje się do specjalistów, by poradzić się ich odnośnie dalszego działania.

Lektura o wyczerpaniu i wypaleniu zawodowym nie jest nowością, gdyż już od wielu lat widoczny jest taki stan. Dopiero teraz jednak zostało to bardziej nazwane. Powstają na ten temat też różne wydania. Książka, która w ostatnim czasie trafiła w moje ręce pokazuje, z jakiego powodu może się to zdarzyć. Nie brakuje także podpowiedzi, jak można sobie z tym poradzić oraz pytań i zadań skierowanych bezpośrednio do odbiorcy. ,,Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem" jest napisana przystępnym językiem. Podzielona na mniejsze partie sprawia, że daje do myślenia i działania.

Bez wątpienia wydanie ,,Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem", którą napisał Matthias Marquardt jest jednym z tych, które warto przeczytać samemu, ale także polecać innym. Nigdy nie wiadomo, kiedy tytułowe wypalenie dotknie osobę pracującą zawodowo. Dzięki lekkiemu stylowi autora nie ma się poczucia przytłoczenia podczas zapoznawania się właśnie z tą publikacją. Nie jest to też jedno z tych wydań, z którym trzeba zapoznać się błyskawicznie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.


7 komentarzy:

 1. Gdzieś już słyszałam o tej książce, ale nie pamiętam gdzie. Może sięgnę po nią w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam takich problemów, ale dobrze, że takie książki powstają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka jest idealną dla mnie ciekawy czy by mi się spodobała i coś pomogła
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa publikacja. Ja właśnie od września zmieniłam miejsce pracy. W poprzednim czułam się wyczerpana. Szczególnie jedna osoba się do tego przyczyniła...Po książkę sięgnę z pewnością. Bardzo mnie zaintrygowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sięgam po poradniki, ale wiem komu mogę polecić tę książkę, więc podeślę jej ten wpis.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam książkę na legimi. Na pewno znajdzie wiele czytelników, którym pomoże uporać się w trudnym czasie, jednak nie warto zamieniać profesjonalnej pomocy specjalisty na książkę

  OdpowiedzUsuń