Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 18 października 2022

,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion

 ,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion to połączenie powieści obyczajowej z kryminałemSprawdźcie też inne nowości w księgarni


Połączenie kilku gatunków książek zawsze jest znakomitym rozwiązaniem w chwili, gdy chce zapoznać się z jednym z bardziej niesztampowych wydań. ,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion zainteresowała mnie swoją fabułą i z tego też powodu zbyt długo nie zwlekałam z zapoznaniem się właśnie z tym wydaniem. Na pewno nie sposób nie zachwycić się tą publikacją ze względu na jej niebanalną fabułę, która jest niezwykła zagadkowa i zaskakująca od początku do praktycznie samego końca. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na ,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion, gdyż jest tego warta.

Głównymi bohaterami wydania zostały matka kobiety działającej w dziedzinie prawa, która była też kuratorem Nikity. Amy zależało na tym, by rodzicielka pozwoliła zamieszkać u siebie dziewczynie przez jakiś czas. Nie przypuszczała jednak, że Sharon podczas robienia zdjęć pełni księżyca uda się zauważyć u sąsiadów małą dziewczynkę. Dziwne było to, że tamta rodzina nie miała córki, a dodatkowo w dochodzenie do prawdy zagłębiły się zarówno Sharon, jak i Nikita. Jaką tajemnicę skrywali sąsiedzi kobiety? Rozwiązanie tej sprawy jest niejasne praktycznie do samego końca, a dodatkowo zagraniczna pisarka w znakomity sposób stopniuje tak pożądane tutaj napięcie.

,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion bez wątpienia jest jednym z tych wydań na lekturę którego od razu należy zarezerwować sobie więcej czasu. Nie ma problemu z tym, by od samego początku nie wczuć się w sytuację Nikity i nie zastanawiać się nad tym czy podejrzenia Sharon faktycznie są słuszne. ,,Sekret pełni księżyca" Karen McQuestion zachwyca swoją nietypową fabułą i także z tego powodu warto jest poświęcić swój wolny czasie temu konkretnemu wydaniu. Ja nie żałuję, że postanowiłam się z nią zapoznać. Dawno nie czytałam aż tak ciekawego połączenia powieści obyczajowej z kryminalną nutą. Pióro autorki jest bardzo przystępne i nie sposób nie zachwycić się tym tytułem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

5 komentarzy:

 1. Podoba mi się niebanalna fabuła tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi naprawdę intrygująco, więc zapiszę sobie tytuł i zamówię w najbliższym możliwym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ten tytuł w planach, a nawet na półce, jestem bardzo ciekawa czy przypadnie mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie książki, więc myślę, że ta również mogłaby mi się spodobać. Może się na nią skuszę w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Intrygi w książkach zawsze mnie interesują. Jednak coś mi się wydaje że nie jest to książka dla mnie

  OdpowiedzUsuń