Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 3 listopada 2022

,,Romy i droga do Paryża" Michelle Marly

,,Romy i droga do Paryża" Michelle Marly opowiada na faktach o życiu autorki znanej z roli młodziutkiej Sisi.Nie ma chyba osoby w odpowiednim wieku, która nie słyszałaby o postaci Sisi. Wiele z nich na pewno oglądało także film o tej młodej cesarzowej. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, iż aktorką, która zagrała postać Sisi była właśnie Romy Schneider. Ze względu na to, że uwielbiam ten film nie mogłam przejść obojętnie obok lektury wydania ,,Romy i droga do Paryża" Michelle Marly, która oparta została na faktach. Na pewno jest to jedno z obowiązkowych wydań dla wszystkich osób, chcących dowiedzieć się więcej na temat tego, jak trudnym zadaniem było oderwanie się od roli młodziutkiej Sisi.

Romy Schneider zagrała rolę cesarzowej Sisi i to właśnie z tą rolą była najbardziej kojarzona nie tylko w tamtym okresie, ale również w przyszłości. Ze względu na łagodność bohaterki aktorka była właśnie równana z taką oazą spokoju. Z tego też względu bardzo trudno było jej rozwijać się artystycznie. Zarówno widzowie, jak i rodzina oczekiwali od niej właśnie takiego ułożonego stylu życia. Czy Romy Schneider nigdy już nie miała zawalczyć o wysunięcie się na wierzch własnych pragnień?

,,Romy i droga do Paryża" Michelle Marly jest jednym z wydań, które szczególnie przypadnie do gustu osobom, chcącym dowiedzieć się więcej o prawdziwym życiu filmowej cesarzowej Sisi. Ze względu na dość drobną czcionkę nie jest to wydanie, z którym uda się zapoznać w kilka godzin. Nawet wręcz nie ma takiej potrzeby, gdyż o wiele lepszym rozwiązaniem jest dawkowanie sobie tej lektury ze względu na to, iż oparta jest ona na prawdziwych wydarzeniach. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Marginesy.

9 komentarzy:

 1. I kolejna propozycja czytelnicza na wolniejszy czas dla mnie, lubię sięgać po tego typu wydawnictwa, zajrzeć w życie innych. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem nie ma się co spieszyć z cztaniem. Warto rozłożyć to w czasie i delektować tekstem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam już zapisaną tę książkę i bardzo chcę przeczytać. Ostatnio rozsmakowałam się w biografiach gwiazd kina i naprawdę lubię czytać ich życiorysy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam się szczerze że nigdy nie słyszałam wcześniej o tej aktorce, mnie jakoś takie ksiązki nie ciekawią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi świetnie, z przyjemnością skusiłabym się na taką lekturę, bardzo lubię te klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tym razem nie jest to pozycja dla mnie, więc nie skuszę się na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. z ciekawości przeczytam. Chętnie poznam szczegóły z życia aktorki, bo bardzo mało wiem o jej codzienności i drodze do sławy.

  OdpowiedzUsuń