Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 31 grudnia 2022

,,Blood love" A.Z. Bell

A. Z. Bell to młoda autorka, na której literackim koncie pojawiło się także ,,Blood love". Czy warto dać mu szansę?


 

Derek McCras. Capo. Jak głosi okładka, nie jest w mafii, on nią jest. Bezwzględny, nie zawaha się przed torturami ani zabójstwem tych, którzy go okradają lub nie wywiązują się ze złożonych zobowiązań. Pożycza pieniądze, przerzuca narkotyki, handluje kobietami. Jednym z jego dłużników jest Adam Bush, który zalega mu 600 000. Zabezpieczeniem według Dereka ma być jego córka, piękna Susan, którą porywa wbrew woli rodziny. Jak się jednak szybko okazuje, sytuacja się komplikuje, a bezwzględny mafiozo musi podjąć decyzję - czy da radę traktować pannę Bush tak jak inne kobiety do tej pory?

Muszę przyznać, że było to moje pierwsze spotkanie z twórczością A. Z. Bell, jednak niezwykle udane. Uwielbiam mafijne porachunki, romanse, ten dreszczyk ekscytacji. Z pewnością ,,Blood love" to nie jest typowy erotyk, bo nie brak tutaj także warstwy psychologicznej. Czy Susan zdecyduje się uciec od porywacza? Czy on jej na to pozwoli? Nie zabraknie porachunków, tortur i ... namiętnego seksu. Na końcu nawet z elementami władczości, biczy i wielu więcej elementów.

Książki wydane przez Edito charakteryzują się stosunkowo małą ściśniętą czcionką i tak jest też tym razem. Można więc powiedzieć, że te nieco ponad 300 stron było wypełnione lekturą po brzegi. Bardzo ciekawa intryga i linia fabularna. Po ,,Blood love" nabrałam ochoty, by przeczytać jeszcze inne powieści autorstwa A. Z. Bell. Myślę, że nie będę z tym zwlekać zbyt długo. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Helion.

7 komentarzy:

 1. To bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z lektury tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spotkałam się wcześniej z tą książką i mimo, że wydaje się na prawdę ciekawa, to raczej sobie ją odpuszczę. Mój stosik hańby i tak jest dość duży.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie miałam jeszcze okazji spotkać się z twórczością tej autorki, bedę mieć na oku jej ksiazki
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie słyszałam o tej książce. Ciekawie się zapowiada i muszę ją w wolnej chwili przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałam jakiś romans. Już dawno nie i niestety żaden mnie aż tak nie zaintrygował. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej nie jest to pozycja dla mnie. Mam jednak kogoś kogo może zainteresować. Zuzka

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi jak książka, która idealnie wpasowała się w Twój gust! :D

  OdpowiedzUsuń