Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 11 kwietnia 2023

,,Do zakochania jeden urok" Ludka Skrzydlewska

    ,,Do zakochania jeden urok" to genialna propozycja. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.Nie da się ukryć, że Ludka Skrzydlewska kojarzona jest raczej z erotykami. Tymczasem, zaskoczenie. ,,Do zakochania jeden urok" to powieść obyczajowa z wątkiem fantastycznym i romansem w tle. Do tej pory miałam okazję zapoznać się z jej innymi wydaniami i na żadnym się jeszcze nie zawiodłam. Także między innymi dlatego postanowiłam skusić się na tę niebanalną w wykonaniu autorki lekturę. Ludka Skrzydlewska tym razem również zawładnęła moim czasem, więc już teraz rekomenduję zaplanowanie sobie i zarezerwowanie odpowiedniej ilości wolnego czasu. Zapoznawanie się z jej wydaniami za każdym razem gwarancją dobrze spędzonego wieczora.

Cała rodzina McKenzie ma czarodziejskie zdolności. Choć Margo wydaje się, że może od nich uciec, niewinnie rzucony żart okazuje się prawdziwym zaklęciem. Tak w jej życiu pojawia się Theo, który... zamieszkuje nawiedzony dom. Choć książka jest dość obszerna, serdecznie polecam. Zgodnie z informacją na księgarni to pierwszy tom nowego cyklu. Nie mogę w takim razie doczekać się kontynuacji przygód czarownic. Mam nadzieję, że będą równie emocjonujące jak ta część! Zwracając uwagi na potoczenie się akcji tego tomu, myślę, że już teraz mogę być tego pewna. 

Sięganie po twórczość rodzimych autorów jest szansą na odkrycie właśnie takich pisarek jak Ludka Skrzydlewska. Autorka zaskakuje mnie różnorodnością gatunków, w których naprawdę bardzo dobrze się odnajduje. Nie inaczej jest w tym przypadku. ,,Do zakochania jeden urok" jest taką publikacją, na którą już na samym początku warto zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Nie sposób nie chcieć poznać jej zakończenia w jak najkrótszym czasie. Tak też zrobiłam i nie żałuję, że podjęłam właśnie taką decyzję. Zapoznawanie się z ciekawym wydaniem pozwala oderwać się od dnia codziennego i w tym przypadku przenieść się do fantastyczno-romansowego świata.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

5 komentarzy:

 1. Słyszałam o tej książce na YouTubie i zainteresowała mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mnie zainteresowała ta książka , zapisuje na mojej książkowej wish liście

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam na nią ochotę, jest na mojej liście do przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem jej ciekawa! A okładka jest prześliczna <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń