Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 kwietnia 2023

,,Tunel 29" Helena Merriman

 ,,Tunel 29" Heleny Merriman to historia na faktach.


Napisanie książki z literatury faktu w taki sposób, by była ona interesująca dla odbiorcy, na pewno nie jest łatwym zadaniem. ,,Tunel 29" Heleny Merriman jest jednak jednym z tych wydań, które naprawdę opisuje wydarzenia, które miały miejsce już lata temu. Dobrze jest mieć na względzie takie lektury, które pokazują, w jaki sposób dawniej wyglądało życie. Ta akurat skupia się na emocjach i tym w jaki sposób ludzie chcieli odzyskać wolność dzięki przekroczeniu Muru Berlińskiego.

Obecnie osoby, które wybiorą się do Niemiec, mają możliwość zobaczenia na żywo fragmentu muru, który zachował się do tego czasu. Nie sposób jednak wyobrazić sobie to, co przed laty czuli ludzie uwięzieni po jego obu stronach. Pomocą w zakresie lepszego przyjrzenia się tej sytuacji może być wydanie ,,Tunel 29" Heleny Merriman. Dziennikarka skupia się w nim na tym, do czego zdolni byli ludzie w celu odzyskania wolności. Warto mieć na uwadze również to, iż jest to pozycja zaliczana do literatury faktu.

Jestem przekonana, że nie zaszkodzi sięgać po takie pozycje. Ta skupia się na mężczyźnie, który kopał tunel pod Murem Berlińskim. Kluczowe jest zwracanie uwagi na to, iż powstanie tej książki było możliwe dzięki setkom godzin rozmów dziennikarki z konkretnymi osobami. ,,Tunel 29" Heleny Merriman to naprawdę bardzo rzetelne wydanie z literatury faktu.

3 komentarze:

  1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, a bardzo lubią sięgać po literaturę faktu. Tytuł zapisany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że warto mieć ją na uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Już słyszałam o tej pozycji, wygląda na ciekawą

    OdpowiedzUsuń