Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 kwietnia 2023

,,A miało być jak w bajce" F.T. Lukens

 ,,A miało być jak w bajce" F.T. Lukens to naprawdę świetna propozycja. 

,,A miało być jak w bajce" F.T. Lukens to ciekawa propozycja z gatunku fantastyki, którą warto mieć na uwadze w momencie, gdy będzie się miało więcej czasu na jej przeczytanie. To doskonała okazja do tego, by dzieki temu wydaniu można było umilić sobie wolny wieczór. Ja właśnie tak zrobiłam i nie żałuję, że postanowiłam skusić się właśnie na tę lekturę. Bez wątpienia tym, co mnie zainteresowało w jej przypadku, była niebanalna fabuła.

Głównymi bohaterami jest grupka znajomych. Jeden z nich obecnie miał do wykonania bardzo ważną misję. Jego zadaniem było poszukanie sobie miłości serca w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Już na samym początku miało okazać się to o wiele trudniejszym zadaniem. niż można by się na początku spodziewać?

Ważne jest zwrócenie uwagi na to, że ,,A miało być jak w bajce" F.T. Lukens porusza wątek związków jednopłciowych, a dodatkowo jest genialną propozycją z niebanalnej młodzieżowej fantastyki. Lektura ma nieco niejasności z przeszłości bohaterów, które nie w całości zostają rozwiane w tej książce. Mam nadzieję, że doczekamy się ich wyjaśnienia w innym terminie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Bonito. 

3 komentarze: