Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 kwietnia 2023

,,Toksyczne matki" Hannah Alderete

 ,,Toksyczne matki" Hannah Alderete to literatura warta uwagi.


Jak sobie radzisz z toksycznymi osobami? W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na lekturę ,,Toksyczne matki", którą skupia się na tym, w jaki sposób można spróbować naprawić tę relację i pozwolić sobie na dopuszczenie do głosu własnego ja. Jest to cenny poradnik, który niewątpliwie przypadnie do gustu niejednemu odbiorcy. Tematyka jest tak ważna i bardzo ma czasie, że nie sposób jest przejść obojętnie obok tego tytułu.

Myślę, że z powodzeniem z tą lekturą mogą zapoznać się także osoby, które nadal utrzymują kontakt lub kiedyś miały relację z toksycznymi osobami. Na pewno czas poświęcony na zapoznanie się z tą publikacją nie będzie można uznać za stracony. ,,Toksyczne matki" Hannah Alderete jest jedną z tych książek, które poruszają istotną tematykę. Idealnie jest móc się z nią zapoznać choćby z czystej ciekawości, na czym konkretnie polega toksyczność matki.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Muza.

5 komentarzy:

  1. Jako psycholog, chętnie sięgnę po tę publikację.

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto pamiętać, że dbanie o swoje zdrowie psychiczne i relacje z innymi ludźmi jest niezwykle ważne, a książki takie jak ta mogą pomóc nam w tym procesie.

    OdpowiedzUsuń
  3. To na pewno ważna książka.

    OdpowiedzUsuń