Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 czerwca 2023

,,Kolekcjoner" Alex Kava

 ,,Kolekcjoner" Alex Kavy to kolejny tom kryminalnej serii.

Kolekcjoner" to 8 tom serii z agentką specjalną Maggie O'Dell. Atutem tego cyklu jest to, że nie trzeba poszczególnych tomów czytać po kolei. Na Florydzie zostaje wyłowiony pojemnik z kilkoma częściami ciała. Maggie O'Dell ma przed sobą kolejne trudne zadanie. Oprócz tego toczy się pozornie oddzielna sprawa, dotycząca masowej śmierci młodych ludzi. W jaki sposób te dwie sprawy mogą się połączyć? Czy agentom uda się schwytać mordercę?

Ten tom podobał mi się nieco mniej niż te, które czytałam. Mimo wszystko i tak zapoznałam się z nim przez dwa dni, ale jakoś nieszczególnie ciągnęło mnie do rozwiązania tej sprawy. Podobnie, jak inne książki Alex Kavy, tę też czyta się w ekspresowym tempie. Bez wątpienia to również jest sporą zaletą także tego zagranicznego wydania.

Pomysł na fabułę jest bardzo ciekawy. Szczerze przyznam, że nie spodziewałam się tak poprowadzonej fabuły. Akcja trwa zaledwie kilka dni, więc codziennie wiele się dzieje. Jest kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji, jednak to za mało, by uznać ten tom za najlepszy. ,,Kolekcjoner" to pozycja, którą warto przeczytać, gdy chce się poznać całą twórczość autorki. Nie polecam jej jednak na pierwsze spotkanie z jej piórem, gdyż jest po prostu średnia.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins. 


4 komentarze:

 1. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki, ale ta nie będzie pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam żadnej książki tej autorki. Może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię sięgać po książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie znam twórczości tej autorki, chociaż oczywiście ją kojarzę

  OdpowiedzUsuń