Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 5 czerwca 2023

,,Letnia propozycja" Vi Keeland

 ,,Letnia propozycja" to kolejna książka autorki, która bardzo mi się podobała. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Zamknięty związek, który zmienia się w otwartą relację? Tak, to możliwe. A przynajmniej w przypadku Georgii Delaney. Kobieta z sukcesem prowadzi sieć kwiaciarni pod szyldem ,,Wieczne róże". Z pomocą swojej przyjaciółki Maddie z domowej produkcji stały się za sprawą znanego celebryty znanym producentem kwiatów, których trwałość może wynosić aż rok. Nie ma się więc czemu dziwić, że bohaterka dość sporo czasu spędzała w pracy. Jej narzeczony nie był do końca usatysfakcjonowany takim stanem rzeczy. Pewnie dlatego, gdy nadarza się okazja wyjazdu, bez przeszkód z niej korzysta.

Max Yearwood od dzieciństwa, kiedy na swoje czwarte urodziny tata zabrał go na mecz hokeja, marzył o tym, by kiedyś śmigać po lodzie. Jego marzenie się spełnia i obecnie podpisuje kolejne lukratywne kontrakty. Przypadkiem poznaje Georgię, która wybiera się na randkę w ciemno. Między nimi iskrzy od pierwszego wejrzenia, jednak mają dla siebie tylko lato. Czy oboje zdecydują się na określoną czasem znajomość? Georgia należy do kobiet, które wszystko obsesyjnie analizują. Musi wypisać plusy, minusy, sprawdzić, po której stronie przeważy się szala zwycięstwa. Max zaś ma za sobą trudny czas, kiedy rodzina musiała pożegnać bliską im osobę. Nie do końca wie, czy chce się zaangażować w trwałą relację. Ale... przecież czas ich wakacyjnego romansu ma określać lato. Czy aby na pewno?

Miałam okazję już wcześniej zapoznać się z twórczością Vi Keeland, więc spodziewałam się lekkiej i przyjemnej lektury. Taką historię też otrzymałam. Choć momentami jest przerażająca, to daje nadzieję, że prawdziwe uczucie przetrwa różne trudności. Z powieści wydanych w Polsce przeczytałam m.in.: ,,Projekt: szef", ,,Nie powinniśmy", ,,Zaproszenie", czy ,,Spark". Wszystkie były bardzo miłym przerywnikiem codziennego dnia. Nie inaczej było też w przypadku ,,Letniej propozycji". Bohaterowie odnoszą liczne sukcesy zawodowe, lecz czy to jest najważniejsze? Czas pokaże.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl 

2 komentarze: